Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik telefon lenne a jobb?

Melyik telefon lenne a jobb?

Figyelt kérdés

Meizu M6

Vernee M5


2018. aug. 20. 21:46
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem a Vernee M5 lenne a jobb. Specifikáció alapján jobb mint a Meizu. Én is Vernee telefont használok, nekem bevált, megvagyok vele elégedve.
2018. aug. 20. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A Meizu-k sem rosszak, nekem is az van, csak ajánlani tudom!
2018. aug. 20. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
a meizu nagyon jó,volt több ismerősömnek meg van is mindenki meg van vele elégedve,meizu m6-ba én is gondolkoztam,de én samsungot vettem...azonos tudásba olcsóbban kijött igaz használt telefon,de nekem jobban megérte,egyes szempontok miatt...
2018. aug. 20. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

2-es vagyok


Nekem már a második Meizu-m van, nem csalódtam eddig egyikben sem: stabil op. rendszer, megbízható, nem fagy le, bírja a strapát, pedig én aztán nyúzom rendesen. A mostani telefonomnak egyedül az üzemideje nem túl jó, de átlagos használattal azért 1-1.5 napig bírja. Ja és a 3/32 GB-os verziót vedd meg mindenképp, ha emellett döntesz!

2018. aug. 21. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Esetleg a Xiaomi Redmi 5-öt is megnézheted.
2018. aug. 21. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

A Meizu M6 mellett döntök szerintem.


Köszönöm mindenkinek! :)

2018. aug. 21. 09:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!