Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen telefont ajánlotok...

Milyen telefont ajánlotok maximum 100. 000 FT-ért?

Figyelt kérdés
A telefonon számomra legfontosabb szempontok: a hely(32GB-re gondoltam legalább,az hogy bővíthető-e annyira nem fontos),Akkumulátor, és talán a legfontosabb, hogy minden játék fusson rajta szaggatás mentesen(itt gondolok arra is, hogy a következő években megjelenő játékok is fussanak a telefonon, illetve, hogy megjelenjenek rá!)

2018. aug. 24. 17:08
 1/4 anonim ***** válasza:
24%
2018. aug. 24. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Samsung galaxy s7-et ajánlom vagy iphone se-t,vagy huawei p20 lite-ot,amit az első küldött az se rossz,de arra nem hiszem,hogy fogják szupportolni az újabb játékokat,bár kitudja mostani öt éves telefonomon is megy minden még a fortnite is...
2018. aug. 24. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Értem. Köszönöm a válaszokat!

[link] Egyik ismerősöm ezt ajánlotta, de mivel nem ismerem Xiaomi telefonokat, így úgy gondoltam megkérdeznélek titeket, hogy mit gondoltok erről

2018. aug. 25. 18:51
 4/4 anonim ***** válasza:
Ulefone Power sorozatot hasznalok mar egy ideje (1 es 2), es lehet, hogy a kovetkezo is az lesz. Hatalmas akkut tesznek bele, eleg jo teljesitmenyben, dual sim vagy sim+SD kartya, de alapbol is eleg nagy a belso tarhelye. Egyedul a kameraja gyenge, de a 3-ason mar azt is javitottak.
2018. aug. 26. 03:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!