Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nem tudok fájlokat letölteni...

Nem tudok fájlokat letölteni a telefonomra. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Android telefonom van. Google Play-ről mindent normálisan le tudok tölteni.(néhány appra kiírja a 492-es hibakódot,de minden más rendben megy) De ha Chrome-ból elindítom a letöltést rögtön kiírja az értesítési sávban hogy a letöltés szünetel. Rányomok a letöltés folytatására, de akkor meg megjelenik, hogy nem sikerült, mert nem lehetett elérni a tárhelyet. Minden engedély,hozzáférés meg van adva. Azt vettem észre hogy újraindítás után ha elég gyors vagyok akkor egy fájlt sikerül letölteni, de ha még egyet próbálnék akkor ez újra lejátszódik. Más böngészőben is próbálkoztam, ugyanez van ott is. Nem tudom mi lehet a hiba, egyik nap még minden oké volt, másnap meg már nem tudok letölteni dolgokat.

2018. aug. 25. 19:45
 1/1 anonim ***** válasza:
Keresd meg a letöltés mappát töröld a felesleges dolgokat, vagy másold át máshova. Vannak okos készülékek amik nem a szabad tárhelyet figyelik hanem, hogy hány darab file van a letöltés mappában. De persze, kell hogy legyen elég szabad tárhely.
2018. aug. 26. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!