Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Van olyan még akinek az...

Van olyan még akinek az IPhonon az Imessage összekeveri az üzenetek sorrendjét?

Figyelt kérdés
Azt tapasztaltam az elmúlt pár hónapban, hogy ha küldök egy üzenetet IMessage-en keresztül és az illető küld rá választ, a válaszát az én üzenetem elé (fölé) sorolja be. Miért lehet ez? Próbáltam, hogy újra indítom a telefonom utána 1-2 alkalomig jó, de utána megint ugyan ezt csinálja. Ha valaki tudja a megoldást kérem ossza meg velem. Előre is Köszönöm!

2018. aug. 26. 21:00
 1/2 anonim válasza:
Nekem is ezt csinálja. És az a baj hogy utána úgy is marad, nem áll vissza. Visszaolvasva elég vicces tud lenni, de fogalmam sincs mit lehetne vele kezdeni
2018. okt. 22. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Valószínűleg bug volt, amit az ios 12.1-ben már nem tapasztalok :) Azelőtt nekem is ezt csinálata.
2018. nov. 30. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!