Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Xiaomi MI A2 megéri a 25 ezer...

Xiaomi MI A2 megéri a 25 ezer többletet A1hez képest? A processzor újabb típus elvileg, meg jobb a kamera, ram ugyanannyi, teszt mobilarénás mérvadó teszt még nincs az újról, így nincsenek értékek sem.

Figyelt kérdés
2018. aug. 26. 21:02
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nem bővíthető a tárhelye és az aksikapacitása is kisebb, de azt olvasom, nagyon jó képeket készít.
2018. aug. 26. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
0%
Én biztos nem vennék. Számomra elég hiányosak a Xiaomi készülékek ebben az árkategóriában. Más gyártóknál jobb készüléket kapok.
2018. aug. 26. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
# 2: kifejtenéd mire gondolsz?
2018. aug. 26. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Nem bővíthető? Köszi szépen.. ezt nem is láttam. Akkor ezt csak min. 64 gb verzióban szabad megvenni...
2018. aug. 26. 23:51
 5/12 anonim ***** válasza:

"# 2: kifejtenéd mire gondolsz?"

PL az NFC hiánya. Más gyártóknál lassan már a belépő szintű telefonokon is van.

2018. aug. 27. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Helyette van infra, de nem ezen van a hangsúly, mert a kérdés teljesen másról szól.
2018. aug. 28. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

"Helyette van infra, de nem ezen van a hangsúly, mert a kérdés teljesen másról szól"


Köszi, de mit csináljak az infrával? :D

Nem tudnám mire használni, ellenben az nfc-t napi szinten használom. Nem csak fizetésre. És ezért nem kellett méregdrága telefont vennem.


(Te kérdeztél rá, hogy mire gondolok.)

2018. aug. 28. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

"Köszi, de mit csináljak az infrával? :D"

Pl. távirányító? :D

"Nem tudnám mire használni, ellenben az nfc-t napi szinten használom. Nem csak fizetésre. És ezért nem kellett méregdrága telefont vennem." Ez már nagyon felhasználó függő, ki - mire vágyik...

... nem mindenki arra, amire te. Én például megvagyok NFC nélkül. Csak ez most olyan, hogy más gyártó telefonjainál is fel lehet sorolni a hiányosságokat, hogy ez pont nincs benne. :D

2018. aug. 28. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

"Pl. távirányító? :D"

Aaaa. Rémlik valami. Talán van is a fiókom aljában. :D

Arra sincs szükségem. Tv csatornákat nem nézek, mert nem szeretem. Filmekhez, videókhoz pedig nem kell. Elég a google-nek szólnom és a kivánt filmet megnézhetem.


Na mindegy én csak leirtam a véleményemet. Igen mindenkinek más az igénye. És azt is elfogadom, hogy valakinek nem tetszik a véleményem. Nem vagyunk egyformák és ez igy is van jól.

2018. aug. 29. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Oké nincs benne nfc, szia!

Lehet venni samsungot mely 1 év után teljesen belassul. Bár mondjuk nem tudom melyik 75e mobiljukba van nfc ;)

2018. aug. 30. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!