Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nagyinak első érintőképernyős...

Nagyinak első érintőképernyős telefonnak iPhone SE 32GB-os megfelelő lenne? 17/f

Figyelt kérdés

Egyik barátom árulja az övét, 3 hónapos a telefon, tökéletes állapotban van, semmi baja nincs neki.

Árilag nagyon jól meg tudnék vele egyezni, kb annyi pénzből ki is jön amit a nagyi rá akar szánni.



2018. aug. 27. 18:45
 1/5 anonim ***** válasza:
Kicsit overkill, főleg ha csak telefonálásra használja, de amúgy megfelel. Az alapfunkciókban nagyon jó az iphone: logikus menü, jó hangminőség.
2018. aug. 27. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Telefonálásra, netezésre meg fotózásra használná.

A lényeg hogy stabil legyen a rendszer, ne fagyjon le.

Nekem 5S-em van 2013 óta, és azóta semmi problémám nem volt vele.

2018. aug. 27. 19:45
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem tudom milyen idős, de lehet optimálisabb lenne neki egy nagyobb kijelzővel ellátott Phablet, amin állítható a megjelenítési méret.
2018. aug. 28. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
67 éves, de a látása az 100%-os. Jobban lát mint én, vezet is úgyhogy nincsenek problémái a látással.
2018. aug. 28. 20:13
 5/5 anonim ***** válasza:

Ki kell próbálni hogy boldogul-e vele?!

Ha eddig dolgozott gépen, vagy netezett irogatott, akkor jöhet a telefon. De nekem pl. van okostelóm, és profi vagyok számítástechnikából, de telefonálni normál telefont használok, mert hozzászoktam, hogy egy héten csak egyszer töltöm. Az érintőképernyőst csak nnetezni használom, illetve ANDROID appokkal! Van aki 40 éves és abszolút nem ért hozzá, annak minek? Csak legyen?

2018. szept. 23. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!