Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Sony Ericssonnak miért van...

Sony Ericssonnak miért van ilyen bonyolult füllhallgató csatlakozója? Mi ennek a neve? Hol lehet beszerezni olcsón ilyent?

Figyelt kérdés
[link]

2018. aug. 27. 22:59
 1/5 anonim ***** válasza:

Itt olcsó:

[link]

2018. aug. 27. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ennek oka 20 évre nyúlik vissza. Első telefonomon is ilyen csatlakozó volt (T10), ami azért volt jó, mert lehetett kapni hozzávaló autós kihangosítót, aminek tartóját felszereltem a műszerfalra, bekötöttem (azt is megoldottam, hogy károkozás / fúrás nélkül).

Ebbe a tartóba kényelmesen be lehetett billenteni a telefont, az alsó érintkezők illesztésével. Onnan kapott töltést is, vagy épp némította az autórádiót is.

Volt hozzá egy kis gégecsöves mikrofon, esztétikus tartóval, amit balra fent (a kapaszkodó helyén) kellett felszerelni.

De voltak hozzá más kiegészítők is, asztali töltő stb.

2018. aug. 28. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
hát a w300i, ami nekem van nem egy autós modell, és már akkor is létezett jack dugó
2018. aug. 28. 11:17
 4/5 A kérdező kommentje:

A w300i miért nincs itt felsorolva, ahhoz ez nem jó?

[link]

2018. aug. 28. 12:33
 5/5 anonim ***** válasza:

"hát a w300i, ami nekem van nem egy autós modell, és már akkor is létezett jack dugó"


Komolyan? Akkor talán egy szót sem fogtál fel abból, amit írtam. Ebben pont az volt a kényelmes, hogy csak beülök az autóba, egy mozdulattal feldobom, majd ugyanúgy leveszem. Bármi dugdosás nélkül.

Miután bluetooth viszont nem volt akkoriban.


Legközelebb jó lenne, ha nem csesznéd szét az oldalt, szabálytalanul berakott linkekkel. Így is működik ugyanaz:


[link]


Még így is:


[link]

2018. aug. 28. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!