Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Honnan tudhatom, hogy 100%-ban...

Honnan tudhatom, hogy 100%-ban eredeti az iPhone töltő adapterem?

Figyelt kérdés

Nekem kettő van, de az egyik kevésbé néz ki eredetinek. Utánanéztem, hogy melyik a hamisítvány és melyik az original, és az billenti a mérleg a nyelvét a valódi felé az egyiknél, hogy tisztán látható az a sorozatszám, ami az USB bemenetnél van, valamint írja rajta, hogy "Made in China Salcomp".

Viszont a másikon meg van Apple jel, míg ezen a régebbi 4S adapteren nincs logó.

Most akkor mi alapján döntsek?



2018. aug. 28. 19:32
1 2 3
 1/21 A kérdező kommentje:

Az egyik telefon (4S) még régebbi, használtan vettem magánszemélytől, így gondolom, hogy az eredeti tartozékokkal adta ide.

Míg az újat (7-es) GSM boltból, azonban nem a telefon eredeti töltőjét kaptam hozzá. Itthon utánaolvastam, hogy mennyire veszélyesek a hamis töltőadapterek így nem tudom eldönteni, hogy az 100%-ban hamisítvány akkor, vagy ugyanúgy eredeti, utánagyártott csak éppen nem a telefonhoz van gyárilag.

2018. aug. 28. 19:37
 2/21 A kérdező kommentje:
A régebbi, amit eredetibbnek gondolok az 26 gramm, az új csak 20.
2018. aug. 28. 20:09
 3/21 anonim ***** válasza:
68%
Figyelj, egy jó minőségű, standard 5V adapter kell neki. Hogy az apple vagy sem, az senkit sem érdekel, nem is számít.
2018. aug. 28. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
De azt írta, hogy tönkreteszi teljesen a telefont, vagy ki is gyúlhat.
2018. aug. 28. 20:11
 5/21 A kérdező kommentje:
Csak azt nem értem, hogy akkor aki autóba tölti annak mindegy? Mert ott senki sem Apple töltőt használ.
2018. aug. 28. 20:16
 6/21 anonim ***** válasza:
48%
Azt azért írták, hogy többszörös áron megvedd az ő márkájukat, közben az is ugyanúgy kínai.
2018. aug. 28. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:

Nem tudom, annyi embernek olvasom, hogy tönkrement a telefonja miután megvette az Emagról(!) a töltőt.

Most akkor kapcsoljam ki és hagyjam úgy míg nem szerzek eredetit?

De azt is honnan? Ha még egy ilyen hivatalos oldalon is hamisítvány van akkor miben lehetek biztos?

2018. aug. 28. 20:25
 8/21 A kérdező kommentje:

Inkább töltsem egy gyári Huawei adapterrel?

Számít a töltőkábel is vagy csak az adapter?

2018. aug. 28. 20:29
 9/21 anonim ***** válasza:
Megkaptad a választ, olvasd el a #3 írását.
2018. aug. 28. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
Persze, csak nem tudom, hogy melyik a jó minőségű és melyik a rossz.
2018. aug. 28. 20:39
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!