Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ilike x6 metal telora aminek...

Mikusz69 kérdése:

Ilike x6 metal telora aminek 1Gb, illetve 8GB a tárhely, miért nem lehet semmit fel telepíteni? Hiba üzenet:kevés a belső tárhely

Figyelt kérdés
2018. aug. 28. 21:08
 1/5 anonim ***** válasza:
65%

Mert egy hulladék.


16/2 GB alatti telefont nem szabad ma már venni.

2018. aug. 28. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
66%
Én ebből arra tippelek, hogy azért mert kevés a belső tárhely.
2018. aug. 28. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%
Azért nem lehet,mert egy hulladék legallja cigány xar teszkós fostalicska.Ez a telefon fehér embernek nem való,nekem is adtak egy hasonlót inkább elcseréltem egy samsungra...
2018. aug. 28. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
50%

Mert a fostalicskázással aztán hű de sokra megy. Mi értelme ennek? Ez van neki, ebből kell most kihozni valamit.


Törölj le minden nélkülözhető alkalmazást. Ha van benne memóriakártya, helyezd át arra azokat, amiket enged. Távolíts el minden fájlt a belső tárhelyről, ami nem alkalmazás. (fotó, videó, letöltött dolgok).

2018. aug. 29. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Alex Fly ***** válasza:
Ha rootolt, a Link2SD segithet.
2018. aug. 29. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!