Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan szedjem le a jegyzeteim...

Hogyan szedjem le a jegyzeteimet telefonrol, ha nem kapcsol be?

Figyelt kérdés
Samsung Galaxy J1-rol van szo, de mivel mar uj telefonom van, ez nem lett bekapcsolva kb 3 honapja. Amiota felraktam toltore, csak felvillan a kepernyo ahol a telefon neve, meg a powered by android szoveg van, es ennyi. Ezt 15 mp-kent, de se ki, se bekapcsolni nem tudom, es a laptop sem erzekeli, ha USB-t hasznalok, de nagyon kene az a jegyzet, ami a telefon belso tarhelyen van, nem SD-kartyan...
2018. aug. 29. 11:27
 1/4 anonim ***** válasza:

Talán működhet më az usb-én.

Hangerő gomb le+bekapcsoló gomb-ot egyszerre lenyomva 5-10 másodpercig.

Ha szerencséd van akkor bejön a recovery menüje.

És egy ilyen hasonló kép fogad:

[link]

A menüben az sd kártyára le lehet menteni elvileg.

2018. aug. 29. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Bejott mar az gomb nelkul is, ranyomtam az elsore, aztan a kikapcsolora, de azota is ugyan ezt csinalja, be nem kapcsol...
2018. aug. 29. 11:59
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha voltál olyan ostoba, hogy nem készítettél backupot, sehogy.
2018. aug. 29. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Csekély leírásodból nem lehet eldönteni, mi baja a telefonnak. Mindazonáltal, ha recovery elérhető, akkor ott lehet egy spéci fájlkezelőt indítani a mem.kártyáról és a fájlszerkezetből ki lehet másolni, ha tudod, hogy mit kell kimásolni (sajnos recovery függő ez a játék, gyárin nem biztos, hogy eléred):

[link]

2018. aug. 29. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!