Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » IPhone SE tudja a lenti...

IPhone SE tudja a lenti funkciót? (Bővebbem lent. )

Figyelt kérdés

iPhone SE vásárlásán gondolkozom, viszont kérdésem lenne.


Az ujjlenyomatolvasó csak a készülék feloldására használható, vagy programok feloldásárára is használható (jelszó helyett. Mint pl Paypal, banki alkalmazások belépés ujjlenyomattal)?


Egy plusz kérdés

Mennyi ideig tart feltölteni az akkumulátort és mennyi időt bír egy töltéssel?


279 Euróért árulják. Ez még azaz összeg, amit ki adok egy telefonért, ha 4-5 évet kibír.


Köszönöm a válaszokat.



2018. aug. 30. 21:47
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

0-ról 100%-ra feltölteni kb. 3 óra, szóval viszonylag gyorsan feltölt. Egy másfél napot simán kibír ha nem használod sokat a telefonod. Ha viszont sokat használod egy huzamban akkor kb. 5-6 órát bír ki míg teljesen lemerül, szóval nem árt, ha van nálad egy külső aksi, mert az bármikor jól jöhet.

Az ujjlenyomatos dologról nem tudok, nem próbáltam még. Szerintem megoldható, de nyilván kérdezz meg mást is.

A telefon simán kibír 4-5 évet. Több mint 2 éve használom a telefont és még eddig semmi baj nem volt vele. Olyan előfordult, hogy egyszer-kétszer megakadt egy kicsit, de ez minden telefonnál előfordulhat.

Egyik, ha nem a legjobb telefon ár-érték arányban.

2018. aug. 30. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Szerintem csak az app store-ban lehet ujjlenyomattal vásárolni.
2018. aug. 30. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
19%

"0-ról 100%-ra feltölteni kb. 3 óra, szóval viszonylag gyorsan feltölt."


GYORSAN?

Nagyon remélem, hogy egy erős iróniát olvastam.

Egy 2016-os mobiltól, ami 1.6Ah kapacitású akkuval van "megáldva", az ne töltsön még véletlenül se 3 órán keresztül.

Egyébként maximum 2 óra a 0-100%.

2018. aug. 30. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Erste Metbankba be tudsz lépni ujjlenyomat olvasóval. Ezt amúgy nem a telefonnak kell támogatnia, hanem az appnak.
2018. aug. 30. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

"Erste Metbankba be tudsz lépni ujjlenyomat olvasóval."

Köszönöm, ezek szerint nem csak telefon feloldáshoz jó.


"Ezt amúgy nem a telefonnak kell támogatnia, hanem az appnak."

Tudom, csak azt hittem az apple nem engedi, hogy "más" is használhassa. Mint pl az NFC-t fizetésre.



"A telefon simán kibír 4-5 évet. Több mint 2 éve használom a telefont és még eddig semmi baj nem volt vele. Olyan előfordult, hogy egyszer-kétszer megakadt egy kicsit, de ez minden telefonnál előfordulhat."


A megakadás tényleg nem lényeg. Az a lényeg, hogy sokáig bírja.


2 órás töltés meg nem probléma.

2018. aug. 30. 22:57
 6/12 anonim ***** válasza:
0%
A 4500mAh -s telóm tölt fel 0-100-ra 2 és fél óra alatt. Akkor a 1600mAh-s készülék elég lassan tölt... 😂 😂 😂 😂
2018. aug. 30. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
0%
Ja és ez egy 50.000 Ft-os kínai a csoda ami normál használat mellet 3 - 4 napot is, terhelve is min 1,5-2 napot megy akksiról, nem egy 300.000 Ft-os 4-6 órát üzemelő csúcs készülék. 😂 😂 😂 😂
2018. aug. 30. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 bp1985 ***** válasza:
0%
Ha tényleg 3 órát tölt, elég gáz. Nekem a honor max 2 óra.
2018. aug. 31. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
8:00-kor tettem töltőre a telefont 5%-kal, most 8:31 van és 47%-nál tart. Nem mértem még sosem, de biztos nincs 2 óra a töltés. És ez iPhone 8, nagyobb akkuja van, mint az SE-nek.
2018. aug. 31. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
8:46 - 64%
2018. aug. 31. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!