Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Telenor, T Pont boltban...

Telenor, T Pont boltban mennyiért szervizelnek egy DOOGEE X5, egy új ROM felrakásáért?

Figyelt kérdés

Szekszárdra vinném be, ha holnap nem tudjuk meg csinálni unokaöcsémmel.


Szerintetek ezek jók lesznek?

Linkek:

[link]

[link]


[link]


Ti is küldhetek biztonságos linket.



2018. szept. 1. 19:19
1 2 3
 11/24 A kérdező kommentje:

A gyári ROM vírusos.

Kicsit félek drága lesz.

2018. szept. 2. 16:54
 12/24 A kérdező kommentje:

A DOOGEE már régen letörölte az oldaláról a ROM-t. Neten meg csak nem hivatalost találni.

Szerintem szervizben se tudnak rá tenni gyári ROM-t.


Vagy szerintetek tévedek?


Szerintetek miért nem lehet bekapcsolni már a telom?

Csak az értesítés piros led világit.


Ami gyárilag rajta volt ROM nagyon tele volt vírus malwerrel, 4-5 hét után gyári visszaállítás újra aktiválódót, tele ablakokkal, újra indult magától a teló, appokat telepített fel stb.

2018. szept. 2. 21:43
 13/24 anonim ***** válasza:

Vannak jó, feltörekvő "kínai", pár éve még csak no-name-ként titulált márkák, de a Doogee az mindig is a legalja felé fog hajlani.

Nekem volt "szerencsém" egy darabbal, amikor egy ismerős nyomta a kezembe, hogy csináljam már meg, mert kiba**ott lassú.

Nyilván egy olcsóbb modell volt, de borzasztó volt minden szempontból. Olyan érzés telített el, mintha beültem volna egy '94-es proli swiftbe.

2018. szept. 2. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 A kérdező kommentje:

Akkor dobjam ki?

Ha meg csinálnák lehet 10-20 ezerért?

2018. szept. 2. 22:21
 15/24 A kérdező kommentje:

Kb menyiért raknak fel új ROM-ot szervizben?


Remélem max 3000 Ft.


Ha egyáltalán meg tudják e csinálni, mert ha nem akkor ezt venném meg:

[link]

2018. szept. 3. 11:53
 16/24 anonim ***** válasza:

A Wayteq szervizelési oldalán legörgetsz teljesen, és írja, hogy: Telefon szoftverfrissítés 5 000 Ft


De mondtam már, érdeklődj iránta, van elérhetőségük..

2018. szept. 3. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 A kérdező kommentje:
De lehet ők is a gyári vírusos ROM-ot rakják fel. :(
2018. szept. 3. 19:19
 18/24 A kérdező kommentje:
Lehet egy új telefonal jobban járnék.
2018. szept. 3. 19:27
 19/24 A kérdező kommentje:

Másnak is vannak így gondok:

[link]

Akkor kuka a telefon?

Gép nem is érzékeli hogy rá dugom.

Már amiket találtam hozzá ROM-ot mind meg próbáltam.

2018. szept. 4. 09:26
 20/24 anonim ***** válasza:
Szerintem jobban járnál egy új telóval, kár ezzel kinlódni! Amúgy ezért nem szabad nevesincs telefont venni! Valaki itt írta, hogy vannak olyan kínai márkák, amiket pár éve a kutya se ismert, ma meg már azért kezdenek egyre jobban elterjedni, mert jók. Nekem pl. egy ilyen márkájú (Meizu) telefonom van. Én úgy vettem annak idején ilyen telefont, hogy előtte kb. 1 hónappal a márka létezéséről sem tudtam. Azt az 1 hónapot tesztek és vélemények olvasásával töltöttem, majd megvettem a telefont és egyáltalán nem bántam meg. Ma már a második ilyen telefonom van és eddig egyáltalán nem csalódtam a márkában. A kettő között volt egy Xiaomi-m, az nekem nem jött be, de sokan jókat ìrnak róla, úgyhogy azzal se járnál rosszul. A Doogee-t meg a hozzá hasonló sz.rokat meg felejtsd el!
2018. szept. 4. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!