Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért van az hogy a Facebookon...

Szilvy30 kérdése:

Miért van az hogy a Facebookon az oldalamon ugyan látszik mikor vagyok fenn de az idő hogy hány perce voltam elérhető nem. Mar kitöroltem az appot és újra ratettem a telomra és nem változott semmi. Szerintetek az appnak köze lehet hozzá?

Figyelt kérdés
2018. szept. 2. 16:04
 1/1 anonim ***** válasza:

Nekem ez a problémám volt: kb áprilisban kezdődött az, hogy három ismerősöm nem láttam mikor voltak fenn, ez gépről volt, valamint telefonon messengerbe se láttam hány perce voltak elérhetőek, csak ha épp fenn voltak azt jelezte ki.

Pár hete egy újabb barátnőmet nem jelezte ki a facebook és a messenger.

De előző héten megjavult és kijelzi őket. Igaz, van mikor valakinél nem látszik, de későnn igen.


De magamat nem szoktam annyira figyelgenti, de régen nekem is kiírta, hogy x perce voltam fenn, de már csak ugye azt írja, hogy elérhető vagyok, szóval szerintem ez is ilyen globális dolog, hogy nem írja ki.

2018. szept. 3. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!