Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Feltöltő kártyásként a telenor...

Feltöltő kártyásként a telenornál hogyan tudok mobilnetet venni?

Figyelt kérdés
Nem szeretnék előfizetni havonta mert az tudom ,hogy van de annyira nincs szükségem. Oyanra gondoltam ,hogy veszek mondjuk 500 MB-t és azt addig használom ameddig van, és nincs határidő ,hogy meddig tart. Egyáltalán van ilyen lehetőség? És ha igen valaki le tudná írni, hogy smint megy ez a dolog?

2018. szept. 5. 00:21
 1/8 anonim ***** válasza:
Van. Legalábbis a Telekomnál biztosan. Bemész egy üzletbe és elmondod ott ugyanezt amit leírtál.
2018. szept. 5. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
40%
Amikor felhívtad az ügyfélszolgálatot és megkérdezted, mit válaszoltak a kérdésedre?
2018. szept. 5. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ott tudtommal nincs ilyen. Ha Telekomost tudsz használni, rendelj egy Domino SIM-et most. Kapsz rajta 1 GB-ot egy évre és most még 10 GB-ot 2 hónapra. A továbbiakban meg ott a Maraton, veszel adatot és addig használhatod fel, amíg a SIM érvényes.
2018. szept. 5. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
27%

Telenor egyszeri "exta" @dat:


[link]

2018. szept. 5. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
2. ügyfélszolgálatot nem hívtam sajnos fogalmam sincs mik így a teendők,ha 3000.- ra feltöltöm az egyenlegem kapok 150 MB t.
2018. szept. 6. 00:20
 6/8 A kérdező kommentje:
És olyat lehet hogy telenoros vagyok de telekomos a simem?
2018. szept. 6. 00:21
 7/8 anonim ***** válasza:

Ha független a telefon, akkor tehetsz bele Telekomos SIM-et.

Ha két SIM-et fogad a telefon, használhatod mindkettőt.

2018. szept. 6. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Tudom, hogy kisse kesve irok, de nem kell ehhez uj telekomos SIM! En pont ugyanezt kb 3 hettel ezelott inteztem el feltolto kartyas telenoroskent a Telenorban. Se SIM-et nem kell valtanod, se elofizetest. Csak menj be a Telenor ugyfelszolgalatra szemelyesen, mondd, hogy mobilnetet szeretnel a SIM-edre, es beallitjak a keresed szerint. Havi megujulo 1 GB 1500, a 3 GB azt hiszem 3000, es ezt a SIM egyenlegedbol vonjak le, szoval legyen ratoltve penzed. Ha elfogy az adatmennyiseged kesobb, konnyen ki tudod egesziteni: kapsz errol figyelnezteto SMS-t es abban leirjak a modjat. 500 MB egyheti 500 Ft, 1GB egyheti 900 Ft, es amelyiket akarod, azt beirod valasz SMS-be. Fel perc alatt lehet ezen a modon mobilnetet megujitani.
2018. szept. 26. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!