Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan tudom kikapcsolni,...

Hogyan tudom kikapcsolni, hogy, ha üzenetet kapok Messengeren, ne halkuljon le a zene?

Figyelt kérdés

Akár zenét hallgatok,akár videót nézek,ha messengeren írnak,mindig lehalkul a zene pár másodpercre, akkor is,ha le van halkítva a telefon,akkor is,ha kikapcsolatam az alakalmazáson belüli hangokat messengeren.


Mi más tudnék még csinálni?


2018. szept. 5. 20:16
 1/7 anonim válasza:
Kijelentkezni belole vagy kikapcsolni a beallitasokban a messengertol jovo ertesiteseket
2018. szept. 5. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Milyen telefon és milyen rendszer?
2018. szept. 5. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Huawei P Smart, Android 8.00
2018. szept. 5. 21:55
 4/7 A kérdező kommentje:
Megpróbáltam az értesítéskezelőben,de nem jött be :/
2018. szept. 5. 22:10
 5/7 anonim ***** válasza:
némára rakod?
2018. szept. 5. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Igen,kb állandóan némán van,de akkor is
2018. szept. 5. 23:45
 7/7 anonim válasza:
Rühellem ezt a fícsört én is, főleg youtube közben indokolatlan, akkor talán videózni szeretnék, nem értesítéseket hallgatni, nem? Szívből gyűlölöm, mikor valami okos kitalál valamit, h legyen így, de egy rohadt kapcsolót már lusták beletenni, hogy, ha valakinek nem tetszik, dönthessen róla. Baromi kíváncsi lennék, egy szavazás alkalmával hányan szeretnék ezt a funkciót bekapcsolva... 9es droidban is így van? Tudja valaki?
2018. dec. 1. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!