Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A telefonkártyámon levő pénzt...

A telefonkártyámon levő pénzt át tudom adni más telefonkártyájára?

Figyelt kérdés

A telefonomon van több ezer forint. Tudom, hogy a már befizetett pénzt nem lehet visszakérni :( (rablóbanda!)

De a kérdésem, hogy a telefonon levő pénzt át tudom-e adni más telefonjára?



2018. szept. 6. 15:59
 1/1 anonim ***** válasza:

Nem ajánlom. Én tavaly adtam át egy barátnőmnek, 1 évig tartott a cirkusz. Nem mindegy, hogy Te milyen szolgáltatónál vagy, milyen csomagod van, a másik félnél ugyanez az elvárás. Ha más csomagra akarod áttetetni, akkor a Tiedet meg kell szüntetni és a másiknak nyitni x összegért és végül ráfizetsz az egészre. Én 10 eFt-ot tetettem át és 4 eFt-ba került a herce-hurca és 4x voltam bent, mert nem jelent meg a pénz a barátnőmnél. Mindig az volt a válasz, hogy majd a rendszer átemeli.

Inkább beszéld le a pénzt. Ha bemész a szolgáltatóhoz először roppant kedvesen elmondják, hogy egyszerű és hipp-hopp és ha belekezd az ügymenetbe jönnek az ilyen-olyan költségek és már nem tudsz kiszállni, csak anyagi veszteséggel. Mindent felszámolnak.

2018. szept. 6. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!