Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Elfelejtettem a privát tárhely...

Elfelejtettem a privát tárhelyem jelszavát, mi a teendő?

Figyelt kérdés
Van egy olyan program a telefonomon, hogy privát tárhely, rég használtam, és elfelejtettem a jelszavam hozzá. Mi ilyenkor a teendő? Oda rakja, a titkosított videókat, valamint képeket. Android 6.0 fut rajta. Egy gyári újraindítás megoldaná a problémám? Előre köszönöm a segítséget, és légyszives komoly válaszokat kérnék.

2018. szept. 6. 22:33
 1/7 anonim ***** válasza:
Te most ki akarod nyerni onnan az adatokat? A jó hír, hogy nem kell tenned semmit, az adatok biztonságban vannak.
2018. szept. 6. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Igen. Alapjáraton nem nagyon érdekelne, de mentettem oda olyan képeket is, amiket nem akartam... :)) Az tuti, hogy biztonságban van. Már lassan egy fél éve próbálkozok. Mindenféle szóbajöhető dátummal, illetve számsorral. De nem... :))
2018. szept. 7. 06:38
 3/7 anonim ***** válasza:

Gyári újraindítás nem segítene, mert akkor:

1. Az adatok törlődnek róla.

2. Jelszavat kér újra

2018. szept. 7. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
És olyat lehetne csinálni, hogy akkor az adatok törlődjenek, de a program újra használható legyen? Vagy ezt mindenképp szervízben tudják csak helyrehozni?
2018. szept. 7. 10:08
 5/7 anonim ***** válasza:
A szervizben sem tudják a jelszavadat.
2018. okt. 6. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Alex Fly ***** válasza:
Nem tudom, milyen készüléked van. Nálam (LG G5) ez úgy működik, hogy egy egyedi kulccsal titkosítja a megfelelő állományokat -de azok ugyanúgy elérhetőek a telefon fájlrendszerében. Így nyilván törölni is lehet őket. Minden szokásos fájlműveletet végre lehet hajtani, csak a megnyitás esetén van szükség a dekódoláshoz a kulcsra. A titkosítás nélküli képeimtől abban különböznek, hogy a fájlnév.jpg formátumhoz kaptak egy .dm kiterjesztést (fájlnév.jpg.dm), ami jelzi a galériának, hogy ezek kódolt állományok. De az írási/olvasási jogosultságok ugyanúgy megvannak, mint a normál állományoknál.
2018. okt. 7. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Áh! Köszi szépen! 😁
2018. okt. 11. 12:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!