Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Egy olyan okostelefont keresek...

Egy olyan okostelefont keresek, ami sokáig bírja, de van rajta Wifi. Tudtok ilyet ajánlani?

Figyelt kérdés

Részletezem:


Egy olyan okostelefon kéne, ami sokáig bírja anélkül, hogy lemerülne. A mostani okostelefonomnak forrósodik az akkuja. És van, hogy magától bekapcsolódik a mobilnet vagy micsoda, és magától lemerül egy éjszaka alatt. Na, én olyan telefont szeretnék, ami nem csinál ilyet.


Illetve a másik követelményem, hogy sokáig bírja anélkül, hogy tönkre menjen. A mostani mobilom nagyon belassult. Egyszerűen nagyon lassú lett. Van, hogy laggol. Van, hogy lefagy a képernyője, és hiába érintem meg, nem reagál. Na, olyan telefont szeretnék, ami nem csinál ilyet, legalább 5 éven belül nem, mert a mostani telefonom csak 3,5 éves.


A harmadik követelményem, hogy legyen rajta Wifi. Ennyi. Ez a három követelményem van, a többi nem lényeges. Tudtok ajánlani ilyen telefonokat? Eddig nekem Samsungom volt, de az folyton produkálta a hibákat. Hamar lemerül, mostmár a netre sem tudok fölmenni, annyira lassú. Minden baja van 3,5 év alatt. Olyan telefont szeretnék, ami normál esetben sokáig bírja.


2018. szept. 8. 17:56
 1/6 anonim ***** válasza:
Samsung S6/7-esről mondanak jókat mostanság ez ügyben.
2018. szept. 8. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Tudtok még mást is ajánlani? A Samsungban nem bízok annyira.
2018. szept. 8. 18:17
 3/6 anonim ***** válasza:
Eustockon nézz szét, bármelyik jó.
2018. szept. 9. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Mivel egyéb kritériumot nem írtál, én mondok egy olyat, hogy Meizu M6 Note. Ebben 4000-es akku van, Snapdragon 625-el, ami energiatakarékos processzor, tehát nem fog hamar lemerülni. Azt, hogy 5 évig működni fog, azt nem garantálom, de nem lesz vele bajod egy darabig. A már említett Eustockon 36 ezer akciósan, annyiért ajándék, de csodát ne várj tőle, viszont egy stabil, megbízható telefon . Én a második Meizu-mat nyúzom jelenleg, és nem nagyon tudok rájuk rosszat mondani, bírják a gyűrődést.
2018. szept. 9. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Kérdező: nem tudom mennyit tudsz költeni egy újabb okostelefonra, viszont 5 év hosszú idő.

3 - 4 évnyi időtartam az, ami jónak mondható.

Ami sokáig kibírja és relatív olcsó: Xiaomi Mi 8, vagy Pocophone F1. Ellenben akksi terén már nem annyira remekelnek, mindenféle képen érdemes magánál tartani egy hordozható töltőt, azt is tudsz kapni jó áron.

Ha meg fontosabb az aksi kapacitás, akkor olcsóbban is tudsz venni Xiaomi, vagy Meizu okostelefonokat, amikben 4.000 mAh az aksi. Belőlük nem kevés van, én közülük a Mi A2 Lite au, amit ajánlok, nem rég jelent meg, Stock Android, jét nano SIM mellé még befér egy MicroSD kártya is, de NOTCH-os (nem tudom mennyire zavar).

Wifi meg minden okostelefon alapfelszerelése, úgyhogy ezt nem kell hozzá írni.

2018. szept. 10. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
0%

Nem bízol a Samsungban mert szét basztad a telódat ami speciel Samsung márka volt?! Röhejesen nevetséges laikus vagy!

Szerezzed be a Samsung galaxy legújabb note-t, az bírni fogja! De, a követelésed teljesítésének komoly ára van! Nyissad ki a bukszád!

Wifi meg minden okostelefonon van.

2018. okt. 14. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!