Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan tudom visszaállítani...

Hogyan tudom visszaállítani android 5. 0-ra a telefonom?

Figyelt kérdés
Jelenlegi Xperia M4 aqua-n android 6.0.1 van, ami a frissitések letöltése után 7.2GB-ot foglal. Ez tipus sajnos csak 8GB-os modell így nem marad sok hely. Olyan értelmetlen dolgokat frissít mint pl., Sony music, myvodafone, stb. amiket még csak törölni sem lehet. Előző Huawei telómon 5.0 android volt és a sony is először 5.0-val jelent meg, csak később kapta meg a frissítést. És nem csak a helyhiány miatt van szükségem vissza rakni valahogy 5.0-ra, hanem más okok miatt is amit nem részleteznék most. Már többféle megoldást probáltam flashtool, meg hasonló. Bonyolult is meg nem ugy működik ahogy kellene. Egy egyszerű de 100%-osan működő videó vagy leirás sokat segitene. Nem root-olt a telefon. Esetéeg sony companion-nál nincs ilyen lehetőség ahol vissza lehet állítani?

2018. szept. 9. 21:55
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Pedig a flashtool a legegyszerűbb, "fél-hivatalos" módja ennek az eljárásnak.

Szerintem kismillió normális videó/cikk fellelhető róla.

2018. szept. 9. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!