Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Megéri megvárni míg kijönnek...

Megéri megvárni míg kijönnek az új iPhoneok szeptemberben?

Figyelt kérdés
Hali, ugye szeptemberben jönnek ki az új iPhoneok, a kérdés az h megéri e várni, lejjebb fog e menni a régi iPhoneok ára?? 8at vagy 8 plust szeretnek. Többen is mondtak ha kijön az új a régiek olcsóbbak lesznek.

2018. szept. 9. 22:47
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
74%
Nem fog lejjebb menni a régiek ára. Sosem ment lejjebb az újak megjelenésekor.
2018. szept. 9. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
62%

"Többen is mondtak ha kijön az új a régiek olcsóbbak lesznek."

Még többen pedig az ellenkezőjét.

2018. szept. 9. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 Ypszilon1980 ***** válasza:
58%

Ha lejjebb is megy, annyival nem, hogy megérje. Még alig kezdődött a suli, már az Iphone árcsökkenésre hajazunk.....

De most komolyan, aki Iphone-t akar venni, 10-20 ezreken kattog?

2018. szept. 10. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
0%

Nem lesz olcsóbb, az iphoneok ára a nyári szünetre esik le leginkább, mert nyáron csökken a vásárlókedv leginkább.

Ezzel szemben ősszel ha megjelenik az új, meredeken nő az iphone-t vásárlók kedve, sokan a régi modellel is beérik, véletlen sem megy lejjebb belátharó időn belül.

2018. szept. 10. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
41%

Tavaly is csökkent az iPhone 7 ára szeptember végén.

[link] oldalon meg lehet nézni, beilleszted a hivatalos apple.com/hu vagy a [link] oldalt és lehet böngészni adott időpontokra, pl szeptember végére csökkent az iphone 7 ára, holott még augusztusban is a megjelenési ára volt kiírva a telefonnak.

2018. szept. 10. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
34%
Minden megjelenéskor csökken valamennyit a korábbi modell ára. Sokat nem, de pártízezerrel. Az eddigi trend az volt, hogy a jelenlegi modell árában lesz az azt követő, és kb. egy „áfányi”, vagy valamivel kevesebb árcsökkenés van a korábbiakon. Ezt azonban a mostani Euro/Ft árfolyam is befolyásolhatja, pillanatnyilag nem állunk jól (sőt).
2018. szept. 10. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
0%
Az apple weboldalán azért nem érdemes összehasonlítani az árakat, mert kevésbé követi le a piacot (később reagál), szemben a többi kisebb kereskedővel.
2018. szept. 10. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Szia! Én is ugyan ebben a dilemmában voltam,egy évvel ezelőtt.Én végül megvártam az újat(8-at) és azt vettem meg a vodafone-ban ami akkor 270 ezer forint volt. Éppen most néztem meg, hogy pontos választ tudjak adni,és a telefon ára ugyan ebben a csomagban,most 264390ft.Egy év alatt nem sokat csökkent az ára,és szerintem a 7-nek sem csökkent túl sokat az ára azután,hogy megjelent a 8 és az x.(nemtudom az pontosan mennyi volt de azóta kb 15-20 ezer forinttal lett olcsóbb az én csomagomban)
2018. szept. 11. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat en is ugy gondoltam hogy Nem érdemes várni de annyi mindenki mondott mindent mondom akkor inkább biztosra megyek :) egyébként mikorra várható a bemutató? Szept 12-re mondtak de meg semmi hír
2018. szept. 11. 20:43
 10/12 anonim ***** válasza:
"a többi kisebb kereskedő" :-) Milyen PC kifejezés az adócsalókra...
2018. szept. 12. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!