Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » IPhone 7 tényleg ennyibe...

IPhone 7 tényleg ennyibe kerül csak?

Figyelt kérdés

Telenor oldalán 75ezer forintért meg lehet rendelni, mindenhol máshol 125ezer forint.

Vak vagyok vagy mit nézek el, valaki segítsen



2018. szept. 10. 22:26
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
32gb,ez lemaradt
2018. szept. 10. 22:30
 2/11 anonim ***** válasza:

Nálunk 1 Euró.

A maradék ár bele van épitve az előfizetési dijba.

2018. szept. 10. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Elofizu melle annyi. Amugy ket eves telefon.
2018. szept. 10. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
86%

Telenor Blue XXL csomagban kerül 74990 forintba.

Ha erről van szó akkor ez két év hűség aláírása esetén érvényes aminek a havi díja 18870 ft.

2018. szept. 11. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
64%

Van olyan díjcsomag is, amiben sokkal olcsóbb egy iPhone, viszont a havi előfizetési díjban, sokkal jobban megtérül (a szolgáltatónál).

Viszont hogy máshol drágább, számold ki, hogy összesen mennyit fizetsz ki 2 év alatt = 527 879 Ft lesz az összesen, a díjcsomaggal együtt.

2018. szept. 11. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Persze, a készülék annyi, hogyha a legdrágább csomaggal (Telenor Blue XXL) rendeled.

Viszont akkor csak a csomag 18870 Ft/hó 2 év hűségidővel.

Az előző jól kiszámolta neked a végösszeget.

2018. szept. 11. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
31%

jah, 5-ös jól kiszámolta, csak minek.


mármint oké, a kérdés szempontjából lehet, hogy igaz, de értelmes ember felfogja, hogy a havidíj ellenében kapsz egy választott szolgáltatást, amit általában azért választanak, mert ki is használnak.


választhatod a Blue S-t is 5130 Ft-ért, csak sokra mész vele, ha rengeteget telefonálsz és a 100 perc pár nap alatt le lesz beszélve, illetve az a vicces mennyiségű 1 GB adatforgalom is hány óra alatt fogy el manapság?


további díj ellenében bővítheted...akkor most jobban jártál?


vagy a másik dolog, ami előfordul, hogy "dehát ennyi pénz helyett már jobban megéri egy független telefont venni mondjuk iStyle-ból".

nagyszerű, megvan listaáron a telefon, és használni nem fogod?


dehogynem...ugyanúgy kell egy előfizetés, amit fizetsz...aztán ha neked történetesen sok net meg sok beszélgetés kell, akkor elég durván rosszabbul jársz...de mind1, legyetek okosak...

2018. szept. 11. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
82%

"Viszont hogy máshol drágább, számold ki, hogy összesen mennyit fizetsz ki 2 év alatt = 527 879 Ft lesz az összesen, a díjcsomaggal együtt."


7-esnél a pont.

Ha kivonod belőle azt az előfizetési dijat amit egyébként is fizetnél, máris más számok jönnek ki.


Csak egy példa ami az én szolgáltatómnál van.


korlátlan beszélgetés +10 giga net 34.99 euró havonta hűség idő nélkül, vagy 29.99 euró 2 év hűséggel.


ugyanez a dijcsomag 2 év hűséggel iphone 7 készülékkel havi 34.99 euró. És a készülék ára 1 euró


Akkor mennyibe is kerül a telefon?

Ha előtte hűség idő nélküli előfizető voltam, akkor 1 euróba. Ha 2 éves hűséges voltam, akkor 121 Euróba.


Persze a Magyar szolgáltatók lehet másként működnek.

2018. szept. 11. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Előző kettőnek üzenem (5-ös vagyok), hogy a díjcsomaggal együtt, egy rejtett utalás volt, hogy nem csak a készüléket kell kifizetni, akkor, de mindegy, látom szájbarágósan kell mindent elmagyarázni. :)

Amúgy vicces a Telenor Blue, ha jól körbenéz az ember, valahogy hűségidő nélkül, a díjcsomag olcsóbb, mint 2 éves hűséggel, készülékkel együtt. Ha ezt nézzük, sokkal rosszabbul jön ki az ember, úgyhogy kártyafüggetlen készülék (ami iPhone 7 esetében lehet 170E Ft, hogy ne a sufniGSM-et vegyük alapul [Aqua-ról van szó per pillanat]) + bármely díjcsomaggal, még két év alatt is kevesebbet fizet (amitől bármikor el tudsz állni, mivel nem kötelez a hűségidő).

Azért a Telenornál van korlátlan adat is, a Hello Data-ban, ha azt jobban preferálja az ember.

2018. szept. 12. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
57%

8as vagyok. Igen bele van építve.

De ha kifogsz egy jó ajánlatot, akkor jobban járhatsz. Csak egy példa volt amit írtam.

Én is jobban szeretem a hűség idő nélküli előfizetést. Hűség idő nélküli előfizetésem van havi 24.99 euróért. Hivas es sms korlátlan, net 1 giga lte, ha elfogy korlátlan 1megabittel. Telefont meg elektronikai áruházban megfezem kpban. Nekem nem kell csúcs készülék es nem cserelgetem évente. Egy 200 eurós telefon is kibir nálam 4-5 évet. Tehát jól járok.

2018. szept. 12. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!