Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » IPhone 8,8plus vagy 7plus?

IPhone 8,8plus vagy 7plus?

Figyelt kérdés

Sziasztok

Sajnos ugy néz ki hogy az iPhone 8 plusra nem lesz pénzem az iPhone 8 es 7plus pedig kb egy árban van es épp hogy belefér még a keretbe :) vagy szerintetek megérne meg gyűjteni az iPhone 8 plusra? Ha nem akkor 8at vagy 7plust vegyek? A plus igazából főként a dupla kamera miatt tetszik.



2018. szept. 11. 20:51
 1/3 anonim ***** válasza:
hogy megéri-e gyűjteni nem tudom. hosszabb távon lehet jobban járnál vele, viszont szerintem jobb a plus, nem csak kamera miatt, de az üzemidő is hozzátesz szerintem. nekem 7 plus-om volt, korábban 6-6S-em volt, amikkel kb. 1 napot kihúztam közepesnél nagyobb használattal, 7 plus viszont úgy is simán bírta volna 2 napig is, de általánosságban már akkor is feltettem inkább 35-40%-oknál. akksinak is jobb egyébként, ha nem hagyjuk lemerülni 20% alá, és nem is töltjük fel mindig teljesen.
2018. szept. 11. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Megéri gyűjteni az ip8 plussra, nagyon nagyon jó. Akár használtan is megveheted, nekem is egy éve van használtam, semmi baja nincs.
2018. szept. 23. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Végül 8 plust vettem nagyon jo hogy igy döntöttem megéri
2018. szept. 29. 21:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!