Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Körülbelül hány ki és bedugást...

SIDLER22 kérdése:

Körülbelül hány ki és bedugást bír ki egy Type-C csatlakozó?

Figyelt kérdés
Van most egy Xiaomi Mi Note 3 telefonom. Szeretnék rá nagyon vigyázni és ezért érdekelne a csatlakozó. Van nekem jelenleg egy Jack-es fülhallgatóm amit ebbe a telefonba nem lehet bedugni mivel nincs rajta Jack csatlakozó. Viszont átalakítót kaptam hozzá ezért minden nap legalább kétszer be kell dugdosnom az USB csatlakozóba. És hogy ne kopjon annyira az USB ezért most azon vagyok, hogy veszek hozzá egy Bluetooth-osat. Volt már rá példa régebbi telefonomnál, hogy a micro USB elkopott és csak bizonyos csatlakozók tetszettek neki ezért nem tudtam fájlátvitelhez rádugni a gépre. Szóval mennyire kell tartanom attól, hogy elkopik?

2018. szept. 14. 18:58
 1/5 anonim ***** válasza:
10000 ki-be dugdosás az átlag élettartama. Szerintem nem kell tartanod tőle.
2018. szept. 14. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Strapapbíróbb, mint a microusb, nyugodtan használhatod
2018. szept. 14. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
95847
2018. szept. 14. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Alex Fly ***** válasza:
Párezer dugdosást ki kell, hogy bírjon. De ha aggódszb akkor az is megoldásb ha nem mindig ugyanúgy dugod be (mint tudjuk a type-C nem polaritásérzékeny). Ezt ugye a sima microUSB-vel nem tudtad megtenni. De ha mégis gebasz lenne, párezer forint a cseréje és akkor újra bírni fogja egy jó ideig...
2018. szept. 14. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Jogos a félelem..Nekem a TV szerelőm hívta fel erre a figyelmemet. Ugyanis a majd 300000.- ft os Sony TV mnek a fülhallgató kimenetét egy ilyen primitív módszerrel oldotta meg a nagy Sony. Soha többet ilyen szart.
2018. szept. 14. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!