Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mennyiért lehet eladni egy 2...

Mennyiért lehet eladni egy 2 éves iPhone 5s-t?

Figyelt kérdés
Most novemberben lesz 2 éves a telefon és el szeretném adni, az árából pedig összespórolni egy új telefonra valót. Tulajdonságai: gyorsan merül, beforrósodik, bugos a messenger, instagram és a többi alkalmazás, miután kiveszem a fülest van, amikor nincs hangja és csak újraindítás után jó. Euróban mondjátok légy szíves az árakat.

2018. szept. 15. 21:15
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Az érdekes az, hogy elvileg ez egy prémium márkájú készülék és alig két évesen ilyen bajok vannak vele. A "szutyok" másfél éves, androidos kínai telefonomnak, ami a töredékébe kerül egy IPhone-nak, semmi baja, azon kívül, hogy kicsit gyorsan merül. És még mielőtt bárki megvádolna, hogy utálom az IPhone-t, akkor elmondom, hogy nem egy csúcskategóriás androidos telefonról is hallottam már, amikkel már néhány hónaposan bajok voltak. Szóval, nem biztos, hogy ami drága, az jó is... Amúgy meg én is használtan vettem a telefonom, de ha kiderült volna, hogy ennyi baj van vele, biztos nem vettem volna meg, pedig a kedvenc telefonmárkám "képviselője".
2018. szept. 16. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
67%

#11 lényegtelen mennyiért veszi az ember, bármi előfordulhat

lassan 5 éves ipadem mai napig hibátlan, az iphoneom meg 9 hónap után tönkrement. (szerencsére gariba kicserélték)

samsung és nokianál is ugyan ilyen tapasztalataim voltak...


Kérdező, elvileg magyaroszágon az 1 év apple garin kívül is van még valami, szóval vidd be ahol vetted hátha kezdenek vele valamit, ha nem akkor dobd ki.

2018. szept. 16. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
max 20-25 ezer
2018. szept. 16. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!