Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A telefonom nem képes csatlako...

A telefonom nem képes csatlakozni az otthoni hálózathoz de miért?

Figyelt kérdés
HTC Desire 650 telefonom van 1 éves pár hónapja merült fel ez a hiba hogy bekapcsolom a wifit és ezt írja: Nem található elérhető wifi hálózat és csak tölt tölt és tölt. Ha 3-4x újra indítom a telefont akkor előfordul hogy sikerül csatlakoznia és egészen addig van internet amég lenem zárom a telefont úgy 5-10 percre. Olyan is van amikor egy játékkal játszok amihez nem szükséges internet és egy bizonyos idő elteltével újra van wifi. Garancia már nincs hozzá utána olvastam már mindenhol hogy mi lehet a probléma kipróbáltam már mindent de semmi sem használt. Nektek nincs valami jó ötletetek?

2018. szept. 17. 10:59
 1/6 anonim ***** válasza:
Add el.
2018. szept. 17. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Más wifi routerrel is csinálja?
2018. szept. 17. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Igen előfordul. De legtöbbször ezt a hiba üzenetet adja ki "fail to load driver reason unknown error (19)"

Már mindent kipróbáltam de semmi se használ. CSak ha újra indítom 4-5-6x. Eladni? Kinek meg mennyiért?

2018. szept. 18. 09:24
 4/6 anonim ***** válasza:
Failed to load driver? Wow. Gyári beállítások visszaállítását próbáltad már? Ha az se segít, akkor szerviz (és alaplap csere) 30-40 ezerért. Kb. ennyiért tudod eladni, szóval már csak el kell dönteni, hogy nullszaldósra akarod kihozni az eladást, vagy legalább 40 ezret vissza akarsz kapni a vételárból.
2018. szept. 18. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Igen vissza állítottam de nem használt. kb 1 éve olyan 60 ért vettem. Csak annyi gondja van a telefonnak hogy a wifi vacakol. Ilyen telefont szerintem senki sem venne. Ha csak valamiféle kereskedésbe nem-e lehet eladni.
2018. szept. 18. 12:16
 6/6 anonim ***** válasza:
Hát akkor a kör bezárult. Próbáld meg megjavíttatni, vagy marad az, hogy együtt élsz vele (vagy veszel egy másikat).
2018. szept. 18. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!