Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A 16 gigás iphone6-ra érdemes...

A 16 gigás iphone6-ra érdemes lesz letölteni az ios 12-t?

Figyelt kérdés
Most van rajta 7gb szabad hely, amiből kb 4,5 használható fel, ha erre rájön az elvileg 2,6gb-os ios 12 kb nem marad tárhelyem.

2018. szept. 17. 16:52
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem is ilyen telefonom van, eddig ios 10-et használtam, mivel a 11 kegyetlenül sz@r volt rajta. Remélem, hogy valóban igaz, amit mondanak az Applenél és tényleg gyorsabb lesz iphone6-on is már az új ios. Én is tartok egy kicsit a tárhely problémától jelenleg kb. 100 mb van szabadon :/
2018. szept. 17. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Reméljük a legjobbakat.
2018. szept. 17. 18:12
 3/4 anonim válasza:

Azt írták hogy ios 12-re frissítés után ugyanannyi szabad helyed marad mint amennyi a frissítés előtt volt.

Nekem ios 11.2 van rajta, de állítólag a 12-től még gyorsabb lesz mert a teljesítmény növelésre mentek most rá.

2018. szept. 19. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
1gb-vel lett kevesebb. Az még elfogadható.
2018. szept. 19. 16:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!