Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » IPhone SE iOS 10.3.3 vs iOS...

IPhone SE iOS 10.3.3 vs iOS 12 Melyik rendszer bizonyult "jobbnak"?

Figyelt kérdés

Az érdekelne, hogy valaki összehasonlította-e már a két rendszer teljesítményét?

Mit tapasztaltatok?



2018. szept. 18. 10:45
 1/6 anonim ***** válasza:

Az IOS 12 tegnap jött ki (béták voltak korábban is), már Ipademen és Iphone SE-men ott van. Működik, teszi a dolgát, sebesség vagy stabilitás problémát nem tapasztaltam.


Apple cuccokat pont annak éri csak meg venni, akinek sokat számít az IT biztonság, ehhez viszont kell a legfrissebb minden publikált sérülékenységet foltozó frissített szoftver.


Az IT sérülékenység elemző cégek protokollja, hogy először a gyártókat értesítik ha sérülékenységet találnak, de pár hét, max. egy hónap után publikálják a sérülékenységeket (hogy ezzel kényszerítsék a gyártókat a hiba javítására). A legtöbb rosszindulatú kódot író pont ezekből a nyílt forrásokból építkezik.

2018. szept. 18. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:

Hogy a kérdésedre is feleljen valaki, nekem is SE van 11.2 ről frissítettem 12-re és azt kell mondjam nagyon pipec lett a teló vele.

Folyamatosabbak a görgetések, gyorsabban működik minden az app megnyitás a netezésnél az oldalak és azon belüli lapozgatások, a kamera gyorsabban jön fel, szóval én nem bántam meg hogy frissítettem.

Sőt még a 2013-as ipad air-em is 12-el fut és még azon is pörgetett számottevően.

2018. szept. 24. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Engem kimondottan az érdekelne, hogy érdemes-e váltani az ios 10.3.3-ról, ami eddig tökéletesen működött, stabil és gyakorlatilag semmi bajom nincs vele.

2018. okt. 12. 15:20
 4/6 anonim ***** válasza:

Nekem tökéletesen bevált az IOS 12.


#1

2018. okt. 12. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Jo. Nincs gond. Gyors es van par uj funkcio. Frissits.
2018. okt. 12. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Sose lehet tudni. Bátyámnak van Iphone-ja egyedül, de neki is okozott már frissítés kellemetlen pillanatokat. Csak óvatosan, olvasgass sokat, keress fórumokon hibák után és ha semmi, csak akkor válts. Amúgy amit én tudok, hogy régebbi modelleknél appmegnyitásnál maxra pörget egy pillanatra mindent, hogy fürgébben nyíljon meg az app. Érezhető különbséget ad ez a funkció. Jött még a kamerához távolságmérő, ami meglepően pontosan, pártized milliméteres, max centiméteres tévedésekkel méri a két pont közötti távot. Ezek hirtelen a csábítónak tűnő új funkciók.
2018. okt. 14. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!