Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen tulajdonságokkal kell...

Milyen tulajdonságokkal kell rendelkeznie egy mobilnak, hogy alkalmas legyen hangüzenet fogadására? Milyen mobil lehet az, amely hangüzenet fogadására alkalmatlan?

Figyelt kérdés
Valaki azt mondta nekem, hogy nem tudta lehallgatni az üzenetemet, mert hangüzenet fogadására alkalmatlan a telefonja. Kérdésem arra irányul, hogy ez létezhet-e.
2018. szept. 18. 23:20
 1/7 anonim ***** válasza:
De jó, hogy leírtad a körülményeket. Oh, wait...
2018. szept. 19. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ha a szolgáltató hangposta fiók üzenetéről van szó, akkor azt bármelyik teló képes kezelni, nem készülék függő.


Ha hangfájlt küldtél netes kapcsolaton, akkor azok a teló, amiken nincs netes kapcsolat nem tudja fogadni illetve az se amely habár rendelkezik netes kapcsolattal, de a nagyméretű fájlok tiltva vannak.

2018. szept. 19. 04:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Mit jelent számodra az, hogy hangüzenet? Elküldtél pl. egy mp3 fájlt?
2018. szept. 19. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Hangpostára mondtam az üzenetet. Sípolt és mondtam az üzenetet, nem küldtem semmit.
2018. szept. 19. 09:09
 5/7 anonim ***** válasza:
Az szolgáltató függő, pl nekem sincs beállítva és ha rámond valaki valamit, akkor kapok sms ertesitest... De tojok ra majd felhiv megint ha akar valamit.. Elso alkalommal elkezdtem hogy meghallgatom es akkor a rendszer vegig akart vezetni valami beallitasi lepeseken meg tokom tudja. Szerintem o is igy van vele
2018. szept. 19. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nincs az illetőnek hangpostája. Ez nem kötelező....
2018. szept. 19. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

"...Nincs az illetőnek hangpostája. Ez nem kötelező..."

Azt írta itt közben, hogy sípolt és rámondta az üzenete szóval van neki.


Valójában pont az a baj, hogy (legalábbis régen) alapértelmezésben be volt kapcsolva a hangposta, mert a szolgáltatónak érdeke volt, de a legtöbb ember nem használta már akkor se. Ha nekem kapcsol a hangposta ha hívok valakit, akkor én se hagyok üzenetet, mert felesleges. Ha nem érek el valakit telefonon akkor egyszerűen ráírok sms-el vagy messengeren az emberek 99% ezt csinálja.

Én amúgy az én hangpostámat ki is kapcsoltam.


Összefoglalva ha nem érsz el valakit hangüzenettel, az technikailag nem lehetséges, de gyakorlatilag meg igen.

2018. szept. 19. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!