Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Okostelefon 40 ezerig. Milyet...

Okostelefon 40 ezerig. Milyet ajánlotok?

Figyelt kérdés
Lehetőleg bírja viszonylag sokáig, stabil wifi alap, más elvárásaim nagyon nincsenek.
2018. szept. 20. 12:16
1 2 3
 1/25 szántóvető ***** válasza:
ennyiért találhatsz redmi 6-ot,ez tudja a b20-at is ha minden igaz.
2018. szept. 20. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
100%
Meizu M6 Note
2018. szept. 20. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
30%
Mi most vettünk Dooge x60l okostelefont. Nem dràga 34.000ft-èrt vettük de teljesen megvagyunk vele elègedve eddig. Sok jót olvastam ès kb az esetek 90%-ban az àràhoz kèpest nagyon dícsèrik.
2018. szept. 20. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
71%

Pedig az a kutyás kacat ennyi pénzért szánalmasan gyenge.


Hasonló árú Xiaomi vagy Meizu négyszer röhögi körbe.

2018. szept. 20. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
0%
Kinek a pap kinek a papnè. Ès attól is függ ki mire hasznàlja. Èn csak sima netezèsre, telefonozàsra, hívàsra semmi extra. De nekem teljesen jó ès sok màs mindenkinek. Na meg a kinèzete is nagyon szimpatikus. Ràadàsul mèg tokot ès fóliàt is kaptam hozzà, ami nem volt feltüntetve a doboz tartalmàban. :)
2018. szept. 20. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
71%

"Kinek a pap kinek a papnè."


Igen, szubjektív témában. Az ár-érték arány rohadtul nem az.

2018. szept. 20. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
0%
Arra írtam hogy kinek a pap kinek a papnè hogy míg valaki jàtèkokra vagy alkalmazàsokra hasznàlnà a telefont annak rohadtul nem jönnek be egyes telefonok ilyen àr èrtèk arànyban, de aki tènyleg az "alap" dolgokra (netezès, telefonàlàs, kèp kèszítès) hasznàlja annak szinte tökèletes.
2018. szept. 20. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
78%
Tehát azért ne vegyünk jobb készüléket ugyanannyi pénzért, mert ezt-azt nem csinálunk rajta. Ez aztán a tudatos vásárlás, kisfiam! Ügyes vagy.
2018. szept. 20. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
0%
Hol làttad hogy èn azt írtam, hogy ne vegyen màs kèszülèket csak ezt amit èn ajànlottam? :) "tanàcsokat" kèrt ki melyiket ajànlja. Majd ő eldönti melyiket szeretnè megvenni. Attól mert te ovodàs szinten leàlsz velem vitatkozni, hogy màrpedig ez ès ez jobb attól nem biztos hogy a kèrdező azt fogja megvàsàrolni, vagy az vàlik be neki. Nekem ez vàlt be, nem pedig a többi amit pl te írsz akkor jó hogy ezt fogom neki ajànlani! 😉
2018. szept. 20. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
71%
Remélhetőleg nem lesz olyan ostoba, hogy ugyanannyiért vegyen szart, mikor ott a lehetőség egy korrekt eszköz vásárlására. Gondolom, ha lenne lehetőséged venni egy ferrarit 20.000 forintért, akkor is trabantot vennél, mert az is eldövög "a" pontból "b" pontra...
2018. szept. 20. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!