Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Tényleg a xiaomi telefonok a...

Tényleg a xiaomi telefonok a legjobbak mostanság?

Figyelt kérdés
Mindenhol dicsérik őket.Minőséget,árat,megbízhatóságot tekintve van jobb a xiaominál?Minden készülékük jónak tűnik.

2018. szept. 20. 18:01
 1/10 anonim ***** válasza:
50%
Döntsd el, hogy mennyit adsz ki a mobilért és vedd meg a neked tetszőt.
2018. szept. 20. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
86%

Xiaomi mellett ott van még a Meizu márkájú telefonok is. Azt azért hozzá kell tenni, hogy a telefont a felhasználó válogatja, aszerint, mit lát jónak, milyen funkciók szükségesek. Ilyen pl. infra az szinte mindenben van, így távirányítóként nagyon jó, de NFC nem minden modellben van, úgyhogy az sajnos felejtős (bár hozzáteszem, én NFC-t még nem használtam, de van aki igen).

Sok más telefon is létezik, de azoknak a magyar szupportok aligha van, illetve nem egy, fél éven belül, már téglásodik, hiába jó papíron.

2018. szept. 20. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
76%

Ár/tudás arányban verhetetlenek.

Ez azonban nem azt jelenti, hogy nincsenek nála jobb telefonok. Sok jobb van, csak azoknak az ára is húzósabb.


Az átlagos felhasználói igényeket simán kielégíti egy 50-70 ezer Ft-os készülék maximálisan.

Hasonló tudást a konkurencia meg 100-120e Ft-nál kezdi mérni...

2018. szept. 20. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
83%
Nekem lenovo telefonom van nekem tökéletesen megfelel .gyéreknek xiaomija van neki tetszik.
2018. szept. 20. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
54%

Nem a legjobbak, de nem sok rosszat tudok róla mondani.

Itt csak 1-2 ember dicséri. Felénk mindenki "ipari hulladéknak" hivja.

Az olcsó kategória átlag felhasználónak tényleg jó lehet.

De aki komolyabb dolgokra szeretné használni, akkor más készülékek után kell nézelődnie.


2 hónapja tesztelek egy Mi A1-et

Hibák: Néha nincs térerő. (Bár ez lehet lefedettségi probléma is.)

Napon nehezen látni a képernyőt. Még max fényerőn is gondban vagyok.


Hátrányok a hasonló áru konurencia telefonjaival szemben:

Nincs benne NFC. Minden vágyam, hogy mobillal fizethessek a boltokban. (A valóság az, hogy még a bankkártyámat se hordom magammal, mert utálom. A készpénz a barátom. :D:D:D)


Akkor beszéljünk a megbizhatóságról:

Már a második napon pofára esett szerencsétlen telefon a betonra, járólapra. Egy karcolás sincs rajta. Azóta többször esett már le padlóra és még mindig nincs rajta karc se sérülés. (Minden esés után megirérem magamnak, hogy na most már veszek rá tokot. :D)

Hamarabb megkaptam a frissitéseket, mint a konkurencia csúcskategóriás telefonjai. (Androidról beszélek, az Apple más kategória)

2 napot simán kibir az akkumulátorja és gyorsan fel is tölti.


Összefoglalva:

Én egy átlag alatti felhasználó vagyok. Telefonálásra, zenehallgatásra, internet megosztásra és vonaton film/videónézésre használom.

Nekem nem kell jobb készülék. Úgy se használnám ki a többletet.

2018. szept. 20. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 bp1985 ***** válasza:
0%
Nem, csak most divat, mert f.ssák ki naponta a 30-40 ezres telefonjaikat.
2018. szept. 20. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
85%

Nem olyan nagy múltra tekint vissza, de tagadhatatlan hogy hagyományt teremtett az "annyiért a hülyének is megéri" telefon, aminek a célközönsége meglehetősen széles.

Ahol ha a készülék bekrepál, nem ugranak a userek a gyártó torkának és nem fossák tele a közösségi médiát gyalázkodással, hanem szépen csöndben rendelnek egy másikat "mert még így is megéri".

2018. szept. 20. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
82%

Nehéz legjobbnak mondani egyetlen gyártó termékeit. Számomra egy éve lehetetlen lett volna jobb telefont találni a pénzemért, de ha (sokkal) több pénzem lett volna és kicsit is érdekelne a kamera nyílván mást veszek.

Én semmi elektronikusat nem veszek a márka vagy hivatalos reklám alapján, hanem mindig átrágom magam egy tucat videón, teszten és fórumon.

2018. szept. 21. 04:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
0%
Proliknak esetleg. :)
2018. szept. 21. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Csak nézd meg az Antutu tetsztjeit...
2018. szept. 23. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!