Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogy működik a függetlenítő...

Hogy működik a függetlenítő kártya?

Figyelt kérdés
Ha pl veszek egy t-mobileos telót és beleteszem ezt a függetlenítőt akkor tehetek bele vodás simkártyát és működni fog?
2010. jún. 22. 22:43
 1/7 anonim ***** válasza:
elvileg...gyakorlatilag, vagy nem működik, vagy szarrá megy a sim kártyád ...vagy 10 esetből egyben működik
2010. jún. 22. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Elsovalaszolo totalisan bango....persze hogy mukodik ritka esetben nem mukodik ugy van h a kartya ala csusztatod s kell mukodjon mas kartyakkal is nem teszi tonre a kartya...az elso valaszolo el van tevedve
2010. jún. 22. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

22:48


Ha nem tudod, inkább ne szólj bele.

Telefontípusra szabottan vannak ilyen kártyák, nagy biztonsággal működnek, semmit nem rontanak el. Annyit csinál, hohy a telefon által kérdezett adatokat szűri, illetve kicserél egyes részeket, abból, amit a sim válaszol.

Elhiteti a telefonnal, hogy a kártya megfelel az általa elvárt követelményeknek.

2010. jún. 23. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
és hol lehet ilyen kártyát venni?
2010. jún. 23. 11:39
 5/7 anonim ***** válasza:
Vateran is lehet venni :)
2010. jún. 23. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
tudom, csak én boltban szeretném ahol belepróbálhatom.
2010. jún. 23. 23:19
 7/7 anonim válasza:
Nekem van egy ericson x8_om, működik vele? Van valakinek tapasztalata?
2011. nov. 13. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!