Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Sony Xperia Xa2 Dual sim...

Sony Xperia Xa2 Dual sim H4213 mobiltelefonról kinek mi a véleménye, tapasztalata?

Figyelt kérdés

2018. szept. 23. 16:51
 1/1 anonim ***** válasza:

Nekem ugyan sima SIM-es volt, de szerettem amíg nem pottyant a vízbe. Itt le is írtam az egyik hátrányát: nem vízálló. Továbbá kissé súlyos telefon, és nagynak tűnhetnek az alsó és felső kávák is, bár az oldalán szinte nincs is.

Egyszeri ember számára kB ennyi a negatívum. Ugyanis szép a kijelző, a felbontása FULLHD, jó a beépített hangszórója, gyors, nem akadozik, az akkuja 2 napot kibír. Bátran merem ajánlani a telefont csak vigyázz ne ejtsd vízbe.

2018. okt. 23. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!