Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen telefonnak van jó...

Milyen telefonnak van jó kamerája?

Figyelt kérdés
Elsősorban kínai telefonok érdekelnének,kb 60.000ft-ig. Az akksi a fontos és az, hogy jó kamerája legyen, nem tudom, hogy létezik-e aminek olyan, mint egy huawei p20 lite-nak vagy egy samsung galaxy s6 edge-nek (ezeket próbáltam eddig). Xiaomi redmi 5 plus kameráját néztem, de az nem volt jó, nagyon homályos volt az előlapi és a hátlapi sem volt annyira jó. Reménykedek, hátha van olyan teló, amivel lehet jó képeket csinálni.

2018. szept. 23. 19:25
 1/2 anonim ***** válasza:

[link]


60E ért csodát ne várj.

2018. szept. 23. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Alex Fly ***** válasza:

A csúcsminőségű kamera a csúcskategória sajátossága. Manapság már 60000 forint körül megkaphatod azt a teljesítményt, amit a divatos márkák dupla áron kínának -de ez kompromisszumokkal jár. A legkézenfekvőbbb ha a kamerán spórolnak.

A csúcskészülékek gyártói viszont pont itt tudják a leglátványosabban demonstrálni, hogy miért is az ő zászlóshajójuk a legjobb -ebben az esetben viszont nem az alacsony ár a szempont.

Tehát jobb belenyugodni, hogy a jó kamera a csúcskészülékek kiváltsága, a költségkímélő modellek esetén be kell érned jóval szerényebb képalkotó képességekkel.


Ha alacsony áron szeretnél kimagasló kamerával rendelkező készüléket, akkor egyetlen lehetőség a használtpiac. 1-2 éves csúcskészülékeket kaphatsz egy alsó/középkategóriás mobil áráért, még ma is jónak számító féhyképezővel...

2018. szept. 25. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!