Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Whatsapp vagy viber a jobb?

Whatsapp vagy viber a jobb?

Figyelt kérdés
2018. szept. 24. 08:35
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Az első az egy vacak.
2018. szept. 24. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
88%

Jó mind a kettő,

1. Írd már le miért vacak?

2018. szept. 24. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
82%
Mikor divatba jött, évekkel ezelőtt, én azt hittem mindenki azt mondja "vacak, vacak". Úgy hangzott, gőzöm sem volt mi az. Most is csak viberem van, bár alig használom, sosem volt Whatsapp-om, így én a Vibert mondom. De én szinte 99%-ban Facebook Messengert használok.
2018. szept. 24. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
88%
WhatsApp-ot használom, semmi gond vele
2018. szept. 24. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
26%
Viber sztem. Egyszerűbb és ugyanúgy működik. Gyorsan megvan. Whatsapp.... Mivel lenne jobb?
2018. szept. 24. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Szerintem egyik sem jó.


De a viber rosszabb.


Ugyanis:


A viberben volt, hogy még az üzenet sem ment át hónapokig, miközben azt jelezte, hogy kézbesítve...


A whatsappban legalább átmennek az üzenetek, de pl a csevegés hátterét cserélni nem tudom, mert b4szik képet ehhez betallózni, bármit is csinálok... És ezen kívül is vannak apróbb hibák...

2018. szept. 24. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
83%
Egyforma. Nekem mindkettő fent van a telefonomon és laptopomon.
2018. szept. 24. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!