Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Telenorosok, ha van telenoros...

Telenorosok, ha van telenoros telefonszámom, de megtartom és úgy veszem meg a telefont, akkor úgyanúgy részletekbe vehetem meg az általam kivánt telefont (telefonkártyám csak sima telefonkárta extra nélkül)?

Figyelt kérdés

2018. szept. 24. 21:55
 1/4 anonim ***** válasza:

Részletre csak előfizetésesben kapsz telefont.

Pl megtartod a számodat, ha kártyás vagy és kötsz előfizetéses szerződést a kinézett telefonhoz rendelt csomagokból.

2018. szept. 24. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
És mi van akkor, ha a számom még anyám nevén van?
2018. szept. 24. 22:09
 3/4 anonim ***** válasza:

Akkor őt kell magaddal vinned a vásárláskor és ő fogja aláírni a vásárlással kapcsolatos dokumentumokat. Esetleg átvállalhatod az előfizetést, de ennek külön díja van az extra ügyintézés miatt:


[link]


Részletre meglévő előfizetés esetén is van lehetőség készüléket vásárolni, ez újabb hűségidő vállalással jár.


Minden kérdésedre kaphatsz korrekt választ, ha egy személyes ügyfélszolgálaton teszed fel egy üzletben.


[link]

2018. szept. 25. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A szamlas elofizeteshez nem ertek, de azt tudom, hogy tudod a SIM kartyat atiratni a te nevedre, hogy ne kelljen anya minden ugyintezeshez. Menj be a Telenorba, vigyel szemelyit, lakcimkartyat es a SIM-edet, amit majd ki kell venni a telefonbol, hogy egy valami szamkodot lenezzenek rola. Esetleg az atiratasra magaddal viheted anyukad, de amikor en irattam igy at SIM-et, neki semmit se kellett alairni, csak nekem.
2018. szept. 26. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!