Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » IPhone-ra zenefeltöltés?

IPhone-ra zenefeltöltés?

Figyelt kérdés
Egyik nap próbáltam iTunes-ról, de ott, ahol annak kéne lennie, hogy Zenék és videók kezelése kézzel, ott csak videók kezelése kézzel van. Ha így megpróbálom behúzni, azt írja, iCloud zenekönyvtár be van kapcsolva. Offoltam mindent, és ugyan ezt írja ki. Mit tehetnék?

2018. szept. 25. 22:10
 1/1 bit123bit válasza:
Vagy előfizetsz, vagy letöltesz egy alkalmazást ami csak hangot is le tudd játszani (akar YouTube-ról is). Vagy veszed a fáradságot, és megtanulod hogyan kell zenét felrakni Itunes-ről.. Amúgy szinkronizálni kell a telefont miután felraktad a zenéidet, viszont arra figyelj hogy akkor el veszhet a többi zenéd, ezért érdemes egy külön mappát csinálni a gépre amiben a zenéid vannak.. Jobban nem tudom elmagyarázni, hisz nem látom, de elég bonyolult, nekem is sok időbe telt mire rájöttem.. Sajnos az Iphone már csak ilyen, vagy fizetsz, vagy megpróbálod manuálisan gépről rárakni a zenéket ami nem egyszerű..
2018. szept. 27. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!