Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Vadiúj Nokia 130-as készülékem...

Vadiúj Nokia 130-as készülékemet nem tudom bekapcsolni, mi lehet a gond?

Figyelt kérdés
2 hónapos készülék, egyszercsak csődöt mondott, azaz a kabátzsebemből elővéve már nem tudtam bekapcoslni, se kép, se hang. Arra gyanakodtam, hogy lemerült az aksi, ugyanis nem volt beállítva billentyűzetzár, így akár fel is tárcsázhatott valakit a telefon, ha a kabátzsebben véletlenül benyomódott a gomb. Haza érkezve aztán rá is dugtam a töltőre, ekkor meg is jelenik a képernyőn egy galvánelem ikonja, valamint még előtte a NOKIA felirat is láthatóvá válik, a billentyűzet háttérvilágítás is bekapcsol egy időre, ami aztán szépen kihuny. Hiába nyomkodom a gombokat, nem jön elő a menű, nem jelenik meg a szokásos képernyő. Próbáltam kivenni az aksit, ezáltal resetelni a készüléket, de ez sem segített. Talán beázhatott a hétfői esős és szeles időben?

2018. szept. 25. 23:31
 1/4 anonim ***** válasza:

Tönkrement.

Irány a szervíz. Ha nem beázás okozta a hibát, akkor garanciálisan javítják.

2018. szept. 25. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

"Talán beázhatott a hétfői esős és szeles időben?"

Komolyan gondoltad hogy majd itt megállapítjuk neked hogy mi a hibája, esetleg orvosoljuk is?

2018. szept. 26. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Csak Nokiát használtam eddig, egyik se ment tönkre. De az összes az eredeti Nokiától volt, a 310-est már a Microsoft tette össze. Vegyél régi Nokia okost, ajánlom az 5630-ast, nyomógombos okos.
2018. szept. 26. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Na, most már megjavult, a jobb oldali, legfelső, lekerekített paralelogramma alakú gombot kellett hosszan benyomva tartani, ettől bekapcsolódott, és akkor már csak a pinkódot kérte.
2018. szept. 26. 01:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!