Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mire lehet még jó egy Microsof...

Mire lehet még jó egy Microsoft Lumia 640?

Figyelt kérdés

Van egy Lumia 640 em ami a megszűnt támogatás miatt szinte használhatatlan. Youtube, face nem megy. Minden más mint pl navigáció már előtte is bajos volt.

Maga a telefon hibátlan, aksi tökéletes, kamera szép képeket készít. Talán még garanciális is.

Mire lehet jó? Gondoltam androidra áttelepíteni, de sajnos még erre se találtam megoldást.



2018. szept. 26. 19:19
 1/4 anonim ***** válasza:
Szinte semmire nem jó, csak telefonálásra.
2018. szept. 26. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Telefonálás, ha a böngésző még normális, akkor netezés(olyan oldalak, amik mennek rajta), zenehallgatás, ilyenek.

Olyannak odaadni, aki tényleg csak telefonálásra használja.

Nekem is Windowsos telefonom van, most fogom lecserélni hamarosan, lassan használhatatlan lesz sajnos. Én szerettem, kár, hogy befuccsolt.

2018. szept. 26. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Az utolsónak üzenem, hogy több típusnál felmegy az andeoid.


A hardver most is jó, de a szoftver támogatás hiánya...

2018. szept. 26. 20:09
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem levelezésre, iratok kezelésére még mindig tökéletes. Az irodában ahol dolgozom gyakran szokott huzat lenni ha kinyitom az ablakom, és az asztalon lévő iratok, levelek könnyen elszállnak. De a Microsoft Lumia 640-nek köszönhetően jöhet bármilyen erős huzat, a levelek az asztalomon maradnak. A Windows Phone irodai felhasználásra tökéletes.
2018. szept. 29. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!