Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért lett ennyire halk az...

Miért lett ennyire halk az iphone-al rögzített videóm?

Figyelt kérdés
Ha max hangerőre teszem, akkor se valami hangos. A videó alá vágtam zenét is, de az csak halkan szól a háttérben. Tippeket, tanácsokat szívesen fogadok, köszi!

2018. szept. 27. 14:17
 1/5 anonim ***** válasza:
Zene nélkül jó az eredeti hangja? Akkor nincs semmi baj.
2018. szept. 27. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
2018. szept. 27. 16:20
 3/5 anonim ***** válasza:

Tökéletes! Nemis lett volna jó ha az alávágott hátterzene hangosabb.

.

A videód meg pöpec a minősége is, théma is!

Kaptál rá egy értékelést.

(Cristian)

2018. okt. 25. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

biztos más a célközönséged, nem én - talán nem csak azért, mert nem mobilon nézem, de nekem az ilyen álló videózás, ahol a kép kevesebb mint 1/3-án van valami két oldalt marha nagy fekete téglalapok között állatira nem jön be.


nekem az sem jön be, hogy végig csak te beszélsz a kamerába, semmi más nem látszik még a Várkert bazár sem a háttérben, de ahelyett, hogy megmutatnád, azt is csak elmeséled, mert a fejed kitölti a képernyőt. ez nekem nem videós műfaj, hanem rádiózás. persze egy fokkal talán jobb, mintha csak podcastot csinálnál, de ha már kép is van, legalább a háttérben látszódhatna valami, vagy megszaggathatnád az arcképedet néhány felvétellel arról, ahol vagy, esetleg amiről beszélsz.


bocsánat a felületességért, de nem hallgattam végig, amiről beszélsz, csak végigpörgettem, hogy tényleg végig ilyen-e. így a tartalomról nem tudok nyilatkozni, pedig lehet, hogy az még érdekes is volna. a fentiek miatt viszont engem elveszítettél nétőként. persze lehet, hogy nem is kár érte...

2018. nov. 16. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
ja és nálam is kicsit halk a hang, de nem menthetetlenül. hogy mi lehet az oka, azt viszont sajnos nem tudom. máskor is ilyen szokott lenni? akkor a telefonod mikrofonja nem elég erős. közelebbről, vagy hangosabban kéne beszélned, esetleg venni egy mikrofont a telefonhoz. vagy feltöltés előtt felhúzni hangosabbra. azt hiszem, hogy a YouTube is nyújt néhány szerkesztési funkciót, talán az is lehetővé teszi, hogy hangosíts rajta - talán már feltöltés után is.
2018. nov. 16. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!