Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mit csináljak, hogy ne legyene...

Mit csináljak, hogy ne legyenek kínaiak az alkalmazások az iphone-omon?

Figyelt kérdés
Iphone 7-em van, és a billentyűzetet próbálgattam egyszer, és kínaira állitottam, majd ezt kikapcsoltam, és maradt a magyar. De sajnos pár alkalmazások (általam letöltött alkalmazások) neveiben kínai szöveg található, de az alkalmazások beállításainak nyelve is kínai lett. Ha valaki tudja, mit tehetek ez ellen, az segitsen már, köszönöm!

2018. szept. 29. 13:36
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Beállításoknál "nyelv és régió" is jól van beállítva?

Lehet csak az a járható út hogy adott alkalmazásokat törlöd a telefonról majd ismét letöltöd.

2018. szept. 29. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget, ott volt a hiba, ahol írtad! A magyar volt beállítva nyelvnek, viszont a kínai ott maradt az előnyben részesített nyelvek között, csak ki kellett onnan törölni.
2018. szept. 29. 15:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!