Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Be tud égni a telefon képernyő...

Be tud égni a telefon képernyőbe az állókép? Vagy majd pár nap után eltűnik?

Figyelt kérdés

2018. szept. 29. 14:19
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
képet róla
2018. szept. 29. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

A kijelző típusától, és minőségétől is függ.

Gyengébb minőségű IPS panelek képesek beégni, mint ahogy az AMOLED kijelzők is.

2018. szept. 29. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
IPS sosem fog beégni végleg, annál inkább az OLED, és társai.
2018. szept. 29. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Samsung S7. A Balázsékat hallgatom vissza, amit a youtube-ról leszedek. Csak mp4-ben tudom leszedni, a három műsorvezető arca van a lejátszóban. Minden adásban így van, csak a dátumot változtatják. Most, hogy rájöttem, leveszem a fényerőt. De eddig nem gondoltam volna, hogy így járok. Ha pl megnyitok egy jegyzetet, ami fehér képernyőt ad, a három fej körvonala halványan ott van. Szóval nem gagyi teló.
2018. okt. 1. 01:00
 5/8 A kérdező kommentje:

Sajnos fotózva nem látszik annyira, de azért látszik így is valami. Az első kép amit a lejátszó mutat állandóan:


[link]


A másik kettő a beégést mutatja:


[link]


[link]

2018. okt. 5. 21:06
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Hát igen, ez ilyen. Több órán keresztül nézni álló képet OLED panelen, az öngyilkosság.


Egyébként használj modolt YT appot, amivel lezárt képernyővel is megy a hang.

YouTube Vanced fényévekkel jobb, testreszabhatóbb is.

2018. okt. 6. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
A telóra mentett videó fájlokhoz is jó az az app?
2018. okt. 8. 17:23
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem, csak YT-hoz jó.

Nem tudom milyen média lejátszót használsz, de mobilra is ajánlom a VLC-t, azon belül betudod állítani.

Beállítások --> Háttér/PiP módot átállítod "Videó lejátszása a háttérben" módra, innentől ha lezárod is fog menni háttérben a hang.

2018. okt. 8. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!