Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik mobilszolgáltatás...

Melyik mobilszolgáltatás rendelkezik a legjobb feltételekkel, ár érték arányban? Mobilnet lenne a szempont, esetleg korlátlan beszélgetés. (Telekomról szeretnék váltani, bármi másra)

Figyelt kérdés

A korlátlan beszélgetés nem olyan fontos szempont, havi 150-200 perc is elég ha ezzel tudok ezreket spórolni. A mobilnet legalább egy 3-4 GB legyen, ha csak 1-2 ezer a különbség a korlátlant is megfizetném.


Jelenleg 9000-ret fizetek havonta, de már annyira elegem lett a telekomból, hogy bárhol máshol megfizetnék ennyit.

2 GB-s csomagom van, és valami 3500 forintot beszélhetek le.


Szeretnék egy olyan csomagot, ami tehát 3-4 GB, beszélgetés 150-200 perc az továbbra is elég. De ne ilyen drágán...:(


köszi előre, aki tudja ajánlani a saját mobilszolgáltatjót tegye meg!



2018. szept. 29. 15:27
 1/7 anonim ***** válasza:

Én igazából a Telekomot tudom ajánlani.

6640 Ft-ot fizetek nekik havonta a mobilért. Ebben van hálózaton belül korlátlan beszéd, plusz 150 perc hálózaton kívüli beszéd és 12 GB mobilnet. Ráadásul a Facebook, Messenger, Instagram stb az nem fogyasztja az adatkeretet.

2018. szept. 29. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
6640-et kell csak fizetni ennyi mindenért? vagy a 6640-en kivul még vna valami?
2018. szept. 29. 15:44
 3/7 anonim ***** válasza:

Csak 6640 Ft, de van rá Magenta1 kedvezmény. Azaz a Telekomnál van az itthoni net meg tv is. Az még 5500 Ft de azt akkor is fizetnénk ha nem a Telekomnál lenne a mobil. Így egyértelműen a Telekom éri meg legjobban.

Neked melyik szolgáltatónál van az otthoni internet előfizetésed?

2018. szept. 29. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Telekomnal minden es semmi kedvezményt nem ajánlottak
2018. szept. 29. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Mármint, nekem is telekom van. Nekem kell mondani hogy kedvezményem lenne?
2018. szept. 29. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Magenta1 csomagba neked kell átváltani.

Itt minden le van írva: [link]

Ha beütöd a lakcímet, akkor pontosan kiírja hogy mi mennyibe kerülne.

2018. szept. 29. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Én Telenoros vagyok, és 7000 forintot fizetek havonta egy olyan csomagért, amiben korlátlan 4G mobilnet van belföldön, és 60 lebeszélhető perc. Nekem teljesen jó ez, mert nem telefonálok sokat, ezért az árért pedig tök korrekt.
2018. szept. 29. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!