Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért nem enged bejelentkezni...

Marshmellooo kérdése:

Miért nem enged bejelentkezni a Google fiók?

Figyelt kérdés
Lényeg a lényeg, mikor belépnék azt írja hogy megváltozott a jelszavam 28 nappal ezelőtt. (ilyen legjobb tudomásom szerint nem történt) Már régebben is csinált ilyet. Pont ugyan ez volt a hibaüzenet. Arra, hogy feltörték volna az account-om nem sok esély van ugyanis még én magam sem tudom a jelszót (csak felírom magamnak), nemhogy más rájönne. Valakinek ismerős a probléma? Vagy valami tipp hogy hogy oldjam meg? (Jelszó visszaállításhoz kell az, hogy mikor hoztam létre a fiókot... De az a helyzet hogy nagyon régi fiók az enyém és már nem emlékszek pontosan.) Jó, belém lehet kötni, hogy hülye vagyok mert elfelejtem az ilyen fontos dolgokat, de ez nem az én hibám. A legutóbbi jelszavamat tudom, csak a google nem fogadja el.

2018. szept. 29. 15:36
 1/4 anonim válasza:

A mai vilagba mar fel tudjak torni jelszo nelkul is. Lehet hogy kicsi nagy betuk vannak benne es azt rontod el, vagy a jelszonal vagy az email cimnel, esetleg valami szam az emailnal? Pl gg1234@gmail.com) esetleg nem .com-ot irsz a vegere.

Sajnos csak ennyivel tudok segiteni.

2018. szept. 29. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hát már mindennel próbálkoztam amivel tudtam. De köszi szépen :)
2018. szept. 29. 15:47
 3/4 anonim ***** válasza:

"Már régebben is csinált ilyet. Pont ugyan ez volt a hibaüzenet."


És régebben hogyan tudtál túllépni ezen??

2018. szept. 29. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Akkor a jelszó visszaállítás működött. Most meg kér egy emailt meg egy dátumot hogy mikor hoztam létre a google fiókot (de hogy azt nem tudom), aztán írja h 3-5 munkanapon belül válaszolnak és megmondják hol a hiba. De ilyet nem tettek...
2018. szept. 29. 21:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!