Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ha valaki most vesz egy...

Ha valaki most vesz egy iPhone SE-t garival, bontatlanul, mennyire lesz tartós?

Figyelt kérdés
Nem trendiségből venném, régen volt már iPhone-om, szerettem, gondoltam a visszatérésre, de nem akarok százezreket fizetni. SE-t bontatlant, függetlent, 32Gigásat tudnék 100 körül, garival stb. Azt a legendás 3 évet kibírná, ami az Apple szerinti életciklus?

2018. szept. 29. 18:52
 1/1 anonim ***** válasza:

Ipone SE-m van 1 év óta. Nagyon kedvelem, de csak akkor ajánlom, ha te sem vagy telefonnyomogatós alkat. Napi 1 óra telefonálástól 1 év alatt 10%-ot kopott az akksi, 80% alatt szól hogy cseréljed. 10 ezer egy akksi csere. Sebessége, kamerája, meg minden szuper rajta. Még 3 év múlva tutira lesz hozzá naprakész IOS.


Iphone SE és Ipad kombó jött be nekem, a kettő olcsóbb, mint egy csúcs Iphone.

2018. szept. 30. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!