Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nokia 1 kapható valamelyik...

Nokia 1 kapható valamelyik szolgáltatónál? Hol a legolcsóbb?

Figyelt kérdés

Örülök hogy visszatért a Nokia és újra gyárt telefonokat. A legmegbízhatóbb mobiljaim Nokiák voltak, egy még talán meg is van, a 6230. Sajnos használni nem tudom évek óta mert már nem kapcsol be, tölteni se lehet.

Amire nekem okostelefon kell az a telefonálás és a navigáció, meg hogy fotózni tudjak ha muszáj. És Nokia legyen.


2018. szept. 29. 23:47
 1/5 anonim ***** válasza:
2018. szept. 30. 03:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ez a Nokia sajnos már nem az a Nokia... Én is nagyon szerettem régen a Nokiákat, örökéletűek voltak.

Sajnos ezek a mai nokiák már nem ugyanazt a minőséget képviselik. Túlárazott gagyi készülékeik vannak, már leginkább csak a hozzád hasonló nosztalgiázó emberek veszik meg, akik aztán pár hónap után csalódnak.


Azt meg nem értem, miért a szolgáltatótól akarod venni, onnan a legdrágább...

2018. szept. 30. 03:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ám, ha mindenképp ilyet akarsz, akkor még ma rendeld meg innen 19 ezerért:

[link]

2018. szept. 30. 03:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Olvasd el ezt a tesztet és lehet elmegy a kedved ettől a telefontól.


[link]

2018. szept. 30. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Az Android Go miatt érdekel ez a készülék. Nincs tele felesleges funkciókkal, letisztult. Biztos nem jó?
2018. szept. 30. 17:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!