Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ti milyen telefont vennétek...

Ti milyen telefont vennétek 40 ezerért?

Figyelt kérdés

Lehetőleg újat és EU raktárból.

Egy ismerősöm akar venni egy telefont, de akármennyire is keresünk, nem találunk semmi normálisat ebben az árban a kikötések miatt.

És az a kikötés, hogy legyen 4,5 és 5 inch/col között. Néztem ennyiért több Xiaomi-t is, de valamiért az összes mai telefon 5,5 col felett van, nem is értem miért..

És még az is fontos lenne, hogy az árért a legjobb hardware-t kapjuk, és lehetőleg ne egy régebbi pár éves modell legyen.

Előre is köszönöm a segítőkész válaszokat.



2018. szept. 30. 02:51
 1/7 anonim ***** válasza:
Az újabb telefonokon hosszúkásabb alakú a kijelző és jobban kitölti az előlapot. Sok esetben maga a telefon mérete ugyanolyan, mint egy régebbi 5"-osnak.
2018. szept. 30. 03:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
50%

Olyan feltételeid vannak, amik nem igazán kompatibilisek egymással. Szerintem ezen feltételek mellett ezek a legkorrektebbek:


Motorola Moto G5

vernee Thor

2018. szept. 30. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Én is 5 colost akartam. Aztán vettem egy 6 colost mert sokkal jobban megérte, most meg örülök a döntésemnek.


Amúgy Redmi 6, Meizu 7 pro...

2018. szept. 30. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

5,2" Meizu M6 3/32 okostelefon... .

(Eustock - pár nap alatt, meg is jön).

Ennél kompakt méretben, viszonylag új telefont, már nem tudtok találni.

2018. szept. 30. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

[link]

A Vernee meg a Meizu tökéletesen megfelelőek.Pénztárcabarát,jó akksi,szép nagy kijelző,stabil oprendszer....

2018. szept. 30. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
17%
2018. szept. 30. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Ebben az árban én is a Meizu-t javaslom! Nekem M5-öm van, másfél éves és nincs vele gondom. Neked az M6 3/32-öt ajánlom, eggyel újabb kiadás (1 éve jelent meg), ami egy ráncfelvarott változata az M5-nek. Stabil, megbízható, gördülékeny op. rendszer jellemzi, átlag felhasználásra tökéletes.
2018. szept. 30. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!