Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyiket válasszam, Xiaomi...

Melyiket válasszam, Xiaomi Redmi note 5 vagy Mi A2?

Figyelt kérdés
Van esetleg valakinek személyes tapasztalata,mekkora a különbség a fényképezők között?a redminek nagyobb az aksija viszont a a2-nél van gyorstöltési funkció,nehéz a választás☺😛

2018. szept. 30. 11:22
 1/3 anonim ***** válasza:

Én is e kettő között vaciláltam, de végül a note 5 lesz, ezekért:

-nagyobb aksi

-bővíthető (a2 mem az!)

-jack dugó


a2 csak a kameráját tekintve jobb egy picit viszont hátrány hogy nem bővíthető, aksija gyenge .

2018. szept. 30. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Valószínűleg énis a note 5-öt választom,de azért van pár dolog amibe jobb az A2,pl a valamivel újabb proci vagy az arcfelismerő,és azért a kamera is jobb elvileg,bár ahogy elnéztem a képeket amiket csinál,minimális a különbség,és a videó felvétel is jobbnak tűnik a note-na.Hiába van K4 az A2-nek,nagyon reszketősek a felvételek,és nehezen élesít.

Szóval azt hiszem marad a note 5,de ha valaki rá tud cáfolni annak szívesen fogadom a kommentjeit.

2018. szept. 30. 22:22
 3/3 anonim ***** válasza:
Szia, nekem egy a2-em van. Nagyon jó jobb mint a note 5 gyorsabb és sokkal jobb a biztonsága. Nagyobb CPU, jobb videókártya. (Meg nekem a kinézete és a kezelhetősége jobban tetszik)
2018. okt. 2. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!