Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nem tölt a telefonom homtom...

Nem tölt a telefonom homtom ht17pro, nulla %-on van nem kapcsol be, és semmire sem reagál hiába teszem fel töltőre. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

2018. szept. 30. 18:53
 1/6 anonim ***** válasza:
Vegyél normális készüléket.
2018. szept. 30. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Akkut cseréld ki.
2018. szept. 30. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Vidd szervizbe!

De amúgy nekem van egy Samsung Galaxym, ami egy éve egyre nehezebben töltődött, mára hálózati áramról srmennyire se, sőt, lejjebb is merül rajta, pedig az akkuja jó. Elvileg töltésvezérlő vagy töltéscsatlakozó hibája van (utóbbit azt hiszem könnyebb javítani).

Az az egy segít rajta, ha a TV vagy a laptop USB csatlakozójára dugom (egy ideje az is csak alig), onnan kicsit tud töltődni, régen 100%-ig is felment onnan. Nekem a TV jött be a legjobban. De nem tudon, rajtad is segítene-e ez. Először is tudni kéne a hiba forrását. Talán csak az akku rossz.

2018. szept. 30. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha garanciális akkor vidd szervízbe ha nem akkor próbáld ki több töltövel is ,ha nem jön be akkor venni kell egy új telefont.
2018. szept. 30. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
A nevezett készülék az android világ legalsó polcának egzotikus csodái között van. Én nem szarakodnék vele, hanem megkönnyebbült arccal bevágnám a kukába.
2018. szept. 30. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem is van, egy alsópolcos, 20 ezer forintos, Doogee x50. Viszont, a gyorsan merülő akksin, kívül, még nem volt vele probléma.
2019. aug. 19. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!