Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung account:a kapcsolat...

Samsung account:a kapcsolat lejárt. Ezt az értesítést kapom 2 percenként. Nem enged belépni. Megoldás?

Figyelt kérdés

Beírom az e-mail címem,jelszavam majd feldobja azt,hogy a feldolgozás meghiúsult. 2 telefonnál is fent áll a probléma: egy Samsung Galaxy Note8

És egy Note 4-en is

Próbáltam a telefonokat újrindítani de semmi változás.

Próbáltam jelszót változtatni is ekkor is ugyanez maradt a helyzet



2018. okt. 1. 17:34
1 2
 1/15 Fefe78 válasza:
Nálam dettó ez a probléma pár órája. S9-nél. Laptopról se tudok bejelentkezni. :(
2018. okt. 1. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim válasza:
Ugyanez a helyzet nálam is, Galaxy s8
2018. okt. 1. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 Fefe78 válasza:
Csak kiváncsiságból..., már végignéztem az egész netet, de semmit nem találtam. Gy ári beállítást se lehet enélkül a sz*r nélkül csinálni, pedig már lementettem mindent! Tiszta ideg vagyok!! Nem szoktam irogatni senkinek, de írtam a Samsungnak is -gondolom majd 1 hét múlva válaszolnak-,remélem csak valami server hiba és holnapra rendbe jön.
2018. okt. 1. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 Zséder Péter válasza:
Galaxy A5 - ma du kezdődött nálam is, szóval nem egyedi eset, kollektív a probláma
2018. okt. 1. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 yoeyka válasza:
Nálam ugyanez a helyzet mindent megpróbáltam de semmi.
2018. okt. 1. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 hcsb válasza:
A beállításokban írja hogy a szerver nem érhető el, fogják javitani. Valaki ám tudja hogy az értesítést valahogy kitudom kapcsolni? Nem sikerült eddig, lehet nem is lehet (rendszer értesítés) és kinelentkezni sem tudtam!
2018. okt. 1. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 robmosz05 válasza:
Nálam is ugyan ez van s7edge
2018. okt. 3. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 Fefe78 válasza:

SIKER!!!

Menjetek fel a account.samsung.com oldalra, be kell jelentkezni az email címetekre és frissítsétek a születési dátumotokat!!

Ennyi és kész!

2018. okt. 3. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim válasza:
Köszi utolsó! :*
2018. okt. 3. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 robmosz05 válasza:
Köszi annak aki megírta a választ
2018. okt. 3. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!