Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért nem frissül a messengerem?

Miért nem frissül a messengerem?

Figyelt kérdés

Akinek olyan telefonja van mint nekem, mindenkinek át állt már egy hete, de nekem még mindig a régi van. Nem tudok vele mit csinálni nem lehet frissíteni!


Samsung galaxy j7 (2016)



2018. okt. 2. 20:30
 1/8 anonim ***** válasza:

Hogy érted, hogy nem lehet frissíteni? Ránéztél, hogy van-e hozzá frissítés? Nem írja, hogy lenne? Vagy megpróbálod manuálisan elkezdeni, és megakad a folyamat?


Ilyen esetben általában arról van szó, hogy másoknak automatikusan elindulnak ezek a frissítések, neked viszont manuálisan kell elindítanod.

2018. okt. 2. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Nem jelennek meg mindenkinek globálisan a frissítések..

Nekem a messenger már 1 hete átállt az új felületre, pedig az automatikus frissítés is le van tiltva a Play Store-ban.. Szóval, hogy azt hogyan sikerült megcsinálnia, az egy jó kérdés.

2018. okt. 2. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Nem is ír ki frissítést, csak a megnyitást na értitek?

Pedig magától kéne neki, de akkor se lehet ha akarom!

Pedig nagyon szeretném, hogy nekem is olyan legyen..

2018. okt. 2. 21:06
 4/8 anonim ***** válasza:
Azt bizony nem te szabályzod, kislányom. Micsoda problémák...
2018. okt. 2. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Nem vagyok a kislányod! Főleg azért nem mert fiú vagyok..😅

A másik meg az, hogy ki a f****om kérte, hogy írjál ide, ha leszólod a másikat?

Hülye gyerek..

2018. okt. 3. 01:19
 6/8 anonim ***** válasza:
38%
Ez a GYIK közösség :) Ne cseszd fel magad
2018. okt. 3. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

"mert fiú vagyok.."

Én kérek elnézést, mert a fenti probléma miatt azt hittem lány vagy, kár, hogy csak phicsák foglalkoznak ilyen marhaságokkal. De te tudod...

2018. okt. 3. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Miért csak azok foglalkoznának? Azért mert téged nem érdekel, nem jelenti azt, hogy mást sem!

Mennyi hülye megfordul itt..😅😂😂

2018. okt. 4. 01:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!